Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 7 of 7
  • Thumbnail Image
    Item
    Розвиток емоційного інтелекту молодших школярів засобами театралізованої діяльності
    (Вінниця, 2022) Пеньківська, А.
    У статті розкриваються теоретичні засади формування емоційної сфери молодших школярів. Розповідається про особливості емоційного розвитку дітей. Висвітлюється тема театральної діяльності як основного джерела емоційного розвитку.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування національної свідомості молодших школярів засобами української вишиванки
    (Вінниця, 2022) Паранкевич, А.
    У статті представлено дослідження семантики української вишивки. Визначено її міфологічне підґрунтя, тісний зв’язок з різноманітними віруваннями різних народів. Відродження національної свідомості засобами української вишиванки.
  • Thumbnail Image
    Item
    Досвід використання театралізованої діяльності у роботі з творчими дітьми в умовах нової української школи
    (Вінниця, 2022) Іщенко, К.
    У статті показано можливості використання театралізованої діяльності у роботі з молодшими школярами в умовах Нової української школи. Визначено основні принципи застосування театру в освітньому процесі початкової школи. Проаналізовано досвід учителів України, які використовують театр у роботі з творчими дітьми в НУШ.
  • Thumbnail Image
    Item
    Зміст та сутність поняття «Творчі здібності молодшого школяра»
    (Вінниця, 2022) Гарник, М.
    У статті розглянуто зміст та сутність поняття «творчі здібності». Обґрунтовано особливості розвитку творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку. Визначено сприятливі передумови для розвитку творчих здібностей в учнів початкової школи.
  • Thumbnail Image
    Item
    Розвиток музичного слуху молодших школярів засобами ігрових технологій: дипломна робота
    (Вінниця: ВДПУ, 2020) Островська, Лілія Володимирівна; Ostrovska, L. V.
    У роботі досліджено розвиток музичного слуху молодших школярів засобами ігрових технологій. Автором уточнено визначення понять сутність, зміст та аналіз поняття музичного слуху молодших школярів. Конкретизовано роль зміст та структуру ігрових технологій на уроках музичного мистецтва у молодших класах. Виокремлено сутність розвитку музичного слуху молодших школярів. Проведено діагностику стану розвиненості музичного слуху учнів початкової школи. Автором обгрунтовано практичні особливості використання ігрових технологій у розвитку музичного слуху молодших школярів. Охарактеризовані методи та засоби ігрових технолоій та їх вплив на музичний слух та музичні уявлення молодших школярів. Наведено аналіз практичного досвіду з розвитку музичного слуху молодших школярів у процесі ігрової діяльності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування художньо-образного мислення на уроках музичного мистецтва засобами музичного фольклору: магістерська робота
    (Вінниця: ВДПУ, 2018) Гупал, Л.; Gupal, L.
    У дипломному дослідженні теоретично обгрунтовано художньо-образні особливості музичного фольклору та експериментально перевірено методику формування художньо-образного мислення молодших школярів засобами музичного фольклору на уроках музичного мистецтва.
  • Thumbnail Image
    Item
    Творчий підхід до організації музично-виховної роботи з молодшими школярами у процесі педагогічної практики
    (Вінниця : Планер, 2016) Нестерович Б. І.; Нестерович, Б. И.; Nesterovych, B. I.
    Методичні рекомендації адресовані здобувачам першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти галузі знань 01 Освіта, спеціальності 014 Cередня освіта (музичне мистецтво) з метою поліпшення якості самопідготовки до педагогічної практики в загальноосвітній школі. Презентовані в рекомендаціях алгоритми самопідготовки до музично-виховної роботи значно підвищать рівень методичної культури майбутніх учителів музики.