Факультет іноземних мов

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/8b3994c0-270f-4e57-9a3a-6609126fc292

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості впровадження методів креативного навчання іноземних мов в школах гуманітарного профілю
    (Вінницький держ. пед. ун-т імені Михайла Коцюбинського. – Вінниця, 2018., 2018) Гуцол, О.В.; Гуцол, А. В.; Hutsol, О. V.
    У дипломній роботі проаналізовано розробку експериментально-перевiреної методичної системи та її застосування у контексті розвитку креативності учнів у школах гуманітарного профілю. Охарактеризовано поняття креативності та визначення його місця у системі психолого-педагогічних праць. Розглянуто теоретичну базу з питань прийомiв та методів формування комунікативної компетенції, зокрема зв’язок креативного навчання та пiдвищення рiвня іншомовної комунікативної компетентностi в школах гуманітарного профілю. Охарактеризовано психолого-педагогічні умови механізму сприйняття та осмислення творiв в оригiналi. Експериментально перевірена ефективність впровадженої методики креативного навчання та її вплив на формування креативної компетентності учнів та активізації їхнього творчого потенціалу у навчально-виховному процесi.
  • Thumbnail Image
    Item
    Проектна методика як засіб оптимізації навчання іноземної мови.
    (Вінниця, 2018) Бойчук, В. Ф.; Boichuk, V. F.
    В статті розглядається проблема проектної методики на заняттях іноземної мови у вищому навчальному закладі. Наведено різні підходи до класифікації типу проектів. Представлено основні вимоги до використання методу проектів, вказано переваги та недоліки цього методу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Педагогічні умови формування креативного потенціалу студентів у процесі вивчення іноземної мови майбутніх вчителів іноземних мов
    (Луцьк: СНУ: ім. Лесі Українки, 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, I. I.
    Інтенсифікація процесу обміну досягненнями у сферах політики, економіки, культури і різноманітними духовними цінностями ведуть до неухильного зростання вимог у поглибленому вивченні іноземної мови. Підготовка висококваліфікованих фахівців зі знанням іноземних мов вимагає підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів для вищих навчальних закладів країни, що володіють креативним мисленням. Рівень оволодіння іноземною мовою випускниками ВПНЗ не відповідає міжнародним нормативним стандартам. Це значно ускладнює процес ознайомлення майбутніх фахівців з передовою закордонною технологією, а також із закордонними моделями організації економіки і культури.