Факультет іноземних мов

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/8b3994c0-270f-4e57-9a3a-6609126fc292

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 14
  • Thumbnail Image
    Item
    Іншомовна комунікативна компетентість як невід’ємна складова образу сучасного педагога.
    (Науковий фаховий журнал «Імідж сучасного педагога», 2018) Добіжа, Н. В.; Добижа, Н. В.; Dobizha, N. V.; Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, І. І.
    Формування іншомовної комунікативної компетентності є актуальною науково-практичною задачею сучасної системи вищої освіти. Державний освітній стандарт містить вимоги до компетентності фахівців, які враховують реальні потреби сучасного ринку праці. Від фахівця будь-якої професійної сфери потрібно вміння працювати з інформаційними джерелами (у тому числі іншомовними): обробляти і використовувати отриману інформацію для підвищення ефективності праці, бути здатним до її творчої інтерпретації і передачі, що неможливо без достатнього рівня розвитку комунікативної іншомовної компетентності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості викладання іноземної мови студентам лінгвістичного та нелінгвістичного спрямування.
    (Житомир: ЖДУ ім. Івана Франка, 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, І. І.
    Знання іноземної мови дає студентам змогу відчувати себе більш впевнено на європейському ринку праці, приймати участь в програмах обміну та інших міжнародних програмах, вигравати гаранти, набиратись та обмінюватись досвідом по своїй майбутній професії з зарубіжними колегами. Знаючи іноземну мову, студенти можуть вільно висловити свою думку і навіть, перебуваючи в Україні, не відчувати інформаційної нестачі,оскільки у них буде змога дізнаватись новини з усього світу на англомовних сайтах мережі Інтернет.
  • Thumbnail Image
    Item
    Іншомовна освіта як невід'ємна складова освітнього процесу у закладах вищої освіти України.
    (Педагогічна освіта: теорія і практика. Збірник наукових праць., 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, І. І.
    Освіта є однією з найважливіших підсистем соціально-культурної сфери держави, що забезпечує отримання людиною знань, умінь і навичок з метою їх ефективного використання в професійній діяльності. Педагогіка як наука відштовхується від розуміння освіти як самодостатнього феномена. Довгий час у педагогіці не було чіткого визначення іншомовної освіти. Оскільки іноземні мови належать до сфери лінгвістики, багато вчених визначать іншомовну освіту як «лінгвістичну освіту». У даній статті розглядається доцільність даного співставлення понять.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особистість вчителя іноземної мови з точки зору проблем психологіїЇ особистості.
    (Чернігів: ТОВ "Видавництво "Десна Поліграф", 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, І. І.
    У статті розглядається роль професійно значущих та загальнолюдських якостей особистості вчителя з точки зору проблем психології особистості, обґрунтовується необхідність виховання особистісних рис вчителя, як ефективної умови організації спілкування з учнями. У статті розглядаються принципи підвищення ефективності індивідуального стилю педагогічного спілкування. З цією метою визначені основні фактори, які визначають успішний стиль спілкування та психологічні перешкоди у цьому процесі, подолання яких забезпечить ефективність навчально-виховного процесу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування навичок іншомовного спілкування на основі сучасних підходів до іншомовної освіти у вищих навчальних закладах України.
    (Київ: «ДП Преса», 2017) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, І. І.
    У статті розглядаються основні сучасні підходи до іншомовної освіти у педагогічних університетах України. Значна увага приділяється розгляду позитивних та негативних сторін кожного з підходів; систематизуються основні положення та необхідні компоненти використання лінгвокраїнознавчого, комунікативно — етнографічного та соціокультурного підходів. Лінгвокраїнознавчий підхід характеризується вивченням мови як носія і джерела національно — культурної семантики. Важливим надбанням комунікативно — етнографічного підходу є визнання необхідності надання тим, хто вивчає іноземні мови, систематизованих знань про культуру, філософію, релігію, історію країни, мова якої вивчається. У зміст соціокультурної освіти входить вивчення таких аспектів, як: культурна спадщина, ментальність, культурна ідентичність представників спільнот, мова яких вивчається.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування польського досвіду іншомовної освіти у педагогічних університетах України.
    (Українська полоністика. – Житомир, 2017) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, І. І.
    У статті розглядаються особливості іншомовної освіти в України та Польщі. Проаналізовано термін «іншомовна освіта» та виділено спільні та відмінні риси у навчанні студентів у вищих навчальних закладах України та Польщі. Головним питанням статті є застосування досвіду іншомовної освіти польських вищих навчальних закладах у педагогічних установах України.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості викладання іноземної мови студентам лінгвістичного та нелінгвістичного спрямування.
    (Кропивницький: ЛА НАУ, 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, I. I.
    Важливість володіння ІМ як засобом іншомовної професійної комунікації у полікультурному та багатомовному професійному освітньому просторі зумовлена насамперед тим, що мовній особистості учителя/викладача ІМ як комуніканта властива потенційна здатність до реалізації обміну професійною інформацією відповідною ІМ в усній і письмовій формах, до пошуку, накопичення й розширення обсягу професійно значущих знань у процесі природного спілкування з носіями мови. У тому числі, шляхом застосування електронної пошти та Інтернет ресурсів. Прослідковується різниця між навчанням студентів, для яких іноземна мова є профільним предметом, і для яких це лише додаткова дисципліна. В наш час знання іноземної мови є необхідною умовою працевлаштування майже у всіх сферах зайнятості. Тому необхідно прагнути довести рівень володіння іноземною мовою на один рівень як у студентів-мовників, так і у студентів інших спеціальностей.
  • Thumbnail Image
    Item
    Педагогічні умови формування креативного потенціалу студентів у процесі вивчення іноземної мови майбутніх вчителів іноземних мов
    (Луцьк: СНУ: ім. Лесі Українки, 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, I. I.
    Інтенсифікація процесу обміну досягненнями у сферах політики, економіки, культури і різноманітними духовними цінностями ведуть до неухильного зростання вимог у поглибленому вивченні іноземної мови. Підготовка висококваліфікованих фахівців зі знанням іноземних мов вимагає підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів для вищих навчальних закладів країни, що володіють креативним мисленням. Рівень оволодіння іноземною мовою випускниками ВПНЗ не відповідає міжнародним нормативним стандартам. Це значно ускладнює процес ознайомлення майбутніх фахівців з передовою закордонною технологією, а також із закордонними моделями організації економіки і культури.
  • Thumbnail Image
    Item
    Іншомовна освіта як соціальна та філософська категорія
    (ScienceRise НВП ПП «Технологічний центр», 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, I. I.
    Іншомовна освіта – одна з пріоритетних галузей освітньої політики України. Вона існує не лише для навчання студентів оволодінню іноземною мовою, але й має на меті збагатити внутрішній світ людини, зробити її більш ерудованою, вивести суспільство на новий рівень. У даній статті іншомовна освіта розглядається як соціальна та філософська категорія, що доводить її масштабність та багатогранність.
  • Thumbnail Image
    Item
    Іншомовна освіта як філософська, соціальна та психолого-педагогічна категорія
    (Вінниця : ВДПУ, 2017) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, I. I.
    Іншомовна освіта – одна з пріоритетних галузей освітньої політики України. Вона існує не лише для навчання студентів оволодінню іноземною мовою, але й має на меті збагатити внутрішній світ людини, зробити її більш ерудованою, вивести суспільство на новий рівень. Іншомовна освіта розглядається як соціальна, філософська та психолого–педагогічна категорія, що доводить її масштабність та багатогранність.