Кафедра педагогіки і освітнього менеджменту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/e4485521-7196-4e71-9a89-de26bb11985c

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Ідеї морального виховання в теоретичній спадщині В. Сухомлинського
    (Київ ; Кіровоград, 1999) Галузяк, Василь Михайлович; Галузяк, В. М.; Haluziak, V. M.
    Проаналізовано погляди В. Сухомлинського на сутність і шляхи морального виховання особистості. Показана близькість його виховної позиції до ідей гуманістичної психології. Виокремлено два основні фактори, в яких В. Сухомлинський вбачав джерело моральної поведінки особистості: потреба у визнанні, повазі і самоповазі (почуття власної гідності, бажання “бути хорошим”) та емпатія, співпереживання навколишнім людям.
  • Thumbnail Image
    Item
    Проблема личностной референтности педагога
    (Педагогика, 1998) Галузяк, Василь Михайлович; Галузяк, В. М.; Haluziak, V. M.; Сметанський, Микола Іванович; Сметанский, Н. И.; Smetanskyi, M. I.
    Розглядається сутність і фактори формування особистісної референтності (значущості) педагога для вихованців. З'ясовуються психологічні передумови налагодження діалогічних стосунків педагога з вихованцями. Виокремлено й описано два типи особистісної референтності вихователя, що ґрунтуються на почуттях симпатії та поваги
  • Thumbnail Image
    Item
    Ідеї морального виховання в теоретичній спадщині В.Сухомлинського
    (Вінниця : Вінницький державний педагогічний інститут, 1997) Галузяк, Василь Михайлович; Галузяк, В. М.; Haluziak, V. M.
    Проаналізовано погляди В. Сухомлинського на моральне виховання учнів. Показано близькість його виховної позиції до ідей гуманістичної психології і феноменалістичної педагогіки ХХ століття. Виділено два основні фактори, в яких В. Сухомлинський вбачав джерело моральної поведінки дитини і на формування яких спрямовував свої виховні зусилля: потреба у визнанні, повазі і самоповазі (почуття власної гідності, бажання “бути хорошим”) та емпатія, співпереживання оточуючим людям