Природничо-географічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b0929c0f-4deb-4287-adc8-94fa5c9a20df

Browse

Search Results

Now showing 1 - 8 of 8
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування екологічної компетентності майбутніх учителів природничих дисциплін у процесі фахової практики
    (Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД», 2018) Нікітченко, Л.О.; Никитченко, Л.О.; Nikitchenko, L.O.
    У статті уточнено поняття «екологічна компетентність». З’ясовано структуру та функції екологічної компетентності. Визначено педагогічні умови формування екологічної компетентності майбутніх учителів природничих дисциплін у процесі фахової практики. З’ясовано що екологічна освіта виконує розвиваючу, інформаційну та виховну функції, відповідно до цього визначено та обґрунтовано функції екологічної компетентності майбутніх учителів природничих дисциплін. З’ясовано що формування екологічної компетентності під час фахової практики відбувається в процесі зміщення акценту з процесу формування системи знань, умінь, навичок на розвиток екологічної компетентності, що відповідає вимогам модернізації освіти в Україні і сучасним підходам в європейських країнах до цієї пробле¬ми. Процес формування екологічної компетентності, орієнтований на вироблення власних моделей по¬ведінки в різних ситуаціях, їх авторську апроба¬цію, адаптацію до особливостей мис¬лення, ціннісних орієнтацій особис¬тості, інтег¬рування внутрішніх та зовніш¬ніх компонен¬ти пове¬дінки майбутніх учителів природничих дисциплін.
  • Thumbnail Image
    Item
    Основні види самостійної роботи студентів під час проходження фахової практики
    (Тернопіль, 2011) Білявська, Л. О.; Белявская, Л. А.; Biliavska, L. O.
    Самостійна робота є однією з важливих і широко обговорюваних проблем у сучасній дидактиці. На нашу думку, самостійна робота студентів, під час проходження фахової практики є наслідком точно організованої навчальної діяльності на лекційних, лабораторних та практичних заняттях, що мотивує самостійне її розширення, поглиблення й продовження у вільний час.
  • Thumbnail Image
    Item
    Екскурсія як один з методів роботи під час проведення фахової практики
    (София, 2011) Білявська, Л. О.; Белявская, Л. А.; Biliavska, L. O.
    Враховуючи характер професійної діяльності учителя, спираючись на власний досвід роботи у вищих навчальних закладах, можна передбачити необхідні методи роботи під час проведення фахової практики одним з яких є екскурсія, яка збагачена значним обсягом матеріалу, взаємозв’язком з школою, поєднанням теоретичного матеріалу з практичними діями.
  • Thumbnail Image
    Item
    Завдання фахової практики у підготовці майбутніх вчителів природничих дисциплін
    (Przemysl, 2010-07) Білявська, Л. О.; Белявская, Л. А.; Biliavska, L. O.
    Одним із завданням вищої школи є підвищення якості підготовки фахівців, здатних до активної творчої діяльності в різних галузях громадського та суспільного життя. На сьогоднішній день вища школа має не тільки закласти міцний фундамент теоретичних знань, навчити самостійно їх поповнювати, оновлювати, та використовувати у практичній діяльності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Становлення особистісної позиції майбутніх учителів природничих дисциплін у процесі проведення фахової практики
    (София, 2009) Білявська, Л. О.; Белявская, Л. А.; Biliavska, L. O.
    В статті висвітлено питання, що стосуються становлення особистісної позиції майбутніх учителів природничих дисциплін у процесі проведення фахової практики.
  • Thumbnail Image
    Item
    Фахова практика як невід’ємна складова підготовки майбутніх учителів природничих дисциплін
    (Вінниця : ВДПУ, 2010) Білявська, Л. О.; Белявская, Л. А.; Biliavska, L. O.
    Проблема професійної підготовки студентів природничих факультетів у процесі фахової практики є однією з актуальних проблем. В роботі розглядаються питання, що стосуються структури та змісту польової практики, а також місце польової практики в системі підготовки спеціалістів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Педагогічні умови ефективної професійної підготовки майбутніх вчителів природничих дисциплін у процесі фахової практики
    (Луганськ : ЛНУ, 2012) Нікітченко, Л. О.; Никитченко, Л. А.; Nikitchenko, L. O.
    У статті визначено та обґрунтовано педагогічні умови професійної підготовки майбутніх учителів природничих дисциплін в просі проходження фахової практики. Також обґрунтовано данні педагогічні умови з погляду доцільності і своєчасності впровадження їх в процес фахової підготовки.
  • Thumbnail Image
    Item
    Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів при-родничих дисциплін у процесі фахової практики
    (Вінниця : ТОВ «Нілан-ЛТД», 2017) Нікітченко, Л. О.; Никитченко, Л. А.; Nikitchenko, L. O.; Левчук, Н. В.; Levchuk, N. V.
    Автори монографії ставили за мету дати в оглядовому форматі основну інформацію, необхідну для організації та проведення фахових практик у процесі професійної підготовки майбутніх учителів природничих дисциплін Робота спрямована на підвищення якості підготовки майбутніх учителів природничих дисциплін і може використовуватися у навчальному процесі ВНЗ за різними кваліфікаційними рівнями із напрямами підготовки 091 Біологія, 014.05 Середня освіти (Біологія). У роботі розглянуто окремі питання методичного забезпечення фахових практик