Факультет іноземних мов

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/8b3994c0-270f-4e57-9a3a-6609126fc292

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 37
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування мобільних технологій у навчанні іноземної мови учнів старших класів
    (Вінницький держ. пед. ун-т імені Михайла Коцюбинського. – Вінниця, 2018., 2018) Любчак, Є. С.; Любчак, Е. С.; Lyubchak, Ye. S.
    У дипломній роботі теоретично обґрунтовано та експериментально перевірено ефективність використання мобільних технологій на уроках іноземної мови в старших класах. У роботі висвітлено особливості застосування мобільних технологій у навчанні іноземної мови учнів старших класів, враховуючи їхні психологічні особливості й мотивацію до вивчення іноземної мови.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання автентичних текстів для навчання іншомовного аудіювання учнів старшої школи
    (Вінницький держ. пед. ун-т імені Михайла Коцюбинського. – Вінниця, 2020., 2020) Шавловська, E.O.; Шавловская, Э. О.; Shavlovska, E.O.
    Дипломна робота cклaдaєтьcя зi вступу, двох розділів, шести параграфів, висновків до кожного розділу, загальних висновків, cпиcку викoриcтaних джерел (50 найменувань) та додатків. Загальний обсяг рoбoти становить 95 сторінок, основний зміст викладено на 73 сторінках. В дипломній роботі розглянуто процес використання автентичних текстів для навчання аудіювання учнів старшої школи. Проаналізовано основні поняття та змістовні аспекти автентичності тексту. Розроблено комплекс вправ на основі автентичних текстів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформаційні технології у навчанні іноземній мові студентів-аграріїв
    (Вісник НТУУ «КПІ», 2009) Дакалюк, О. О.; Тимощук, Н. М.; Гарник, А. А.; Тимощук, Н. Н.; Дакалюк, О. А.; Tymoshchuk, N. M.; Dakaliuk, О. О.; Harnyk, A. A.
    У статті обґрунтовано доцільність використання інформаційних технологій під час вивчення іноземної мови, що значно підвищує якість знань студентів, вказано на необхідність розробки дидактичних матеріалів нового покоління та використання комп’ютера як технічного засобу навчання..
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості викладання іноземної мови студентам лінгвістичного та нелінгвістичного спрямування.
    (Житомир: ЖДУ ім. Івана Франка, 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, І. І.
    Знання іноземної мови дає студентам змогу відчувати себе більш впевнено на європейському ринку праці, приймати участь в програмах обміну та інших міжнародних програмах, вигравати гаранти, набиратись та обмінюватись досвідом по своїй майбутній професії з зарубіжними колегами. Знаючи іноземну мову, студенти можуть вільно висловити свою думку і навіть, перебуваючи в Україні, не відчувати інформаційної нестачі,оскільки у них буде змога дізнаватись новини з усього світу на англомовних сайтах мережі Інтернет.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості викладання іноземної мови студентам лінгвістичного та нелінгвістичного спрямування.
    (Кропивницький: ЛА НАУ, 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, I. I.
    Важливість володіння ІМ як засобом іншомовної професійної комунікації у полікультурному та багатомовному професійному освітньому просторі зумовлена насамперед тим, що мовній особистості учителя/викладача ІМ як комуніканта властива потенційна здатність до реалізації обміну професійною інформацією відповідною ІМ в усній і письмовій формах, до пошуку, накопичення й розширення обсягу професійно значущих знань у процесі природного спілкування з носіями мови. У тому числі, шляхом застосування електронної пошти та Інтернет ресурсів. Прослідковується різниця між навчанням студентів, для яких іноземна мова є профільним предметом, і для яких це лише додаткова дисципліна. В наш час знання іноземної мови є необхідною умовою працевлаштування майже у всіх сферах зайнятості. Тому необхідно прагнути довести рівень володіння іноземною мовою на один рівень як у студентів-мовників, так і у студентів інших спеціальностей.
  • Thumbnail Image
    Item
    Ділова гра як ефективний засіб навчання студентів нелінгвістичних внз іноземній мові
    (Київ, 2014) Лобачук, І.М.; Лобачук, И.Н.; Lobachuk, I.N.
    У статті визначено сутність ділової гри та її вплив на підвищення інтересу студентів до вивчення іноземної мови. Розкрито значення, мету та завдання ділової гри в процесі навчання іноземної мови для формування професійної комунікативної компетенції студентів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування активних методів навчання у викладанні іноземної мови студентам нелінгвістичних внз
    (Ялта: РИО ГПА, 2017) Лобачук, І.М.; Лобачук, И.Н.; Lobachuk, I.N.
    В статті розкриті і проаналізовані активні методи навчання іноземній мові, які сприяють розкриттю творчого потенціалу студентів, формуванню їх комунікативної компетенції, а також формуванню свідомості сучасного громадянина України і світу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Іншомовна освіта як соціальна та філософська категорія
    (ScienceRise НВП ПП «Технологічний центр», 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, I. I.
    Іншомовна освіта – одна з пріоритетних галузей освітньої політики України. Вона існує не лише для навчання студентів оволодінню іноземною мовою, але й має на меті збагатити внутрішній світ людини, зробити її більш ерудованою, вивести суспільство на новий рівень. У даній статті іншомовна освіта розглядається як соціальна та філософська категорія, що доводить її масштабність та багатогранність.
  • Thumbnail Image
    Item
    Ways and means of development of students’ psychological disposition to business communication in foreign languages
    (Odessa: Publishing house “InPress”, 2012) Buchatskaya, Svetlana; Бучацька, Світлана Михайлівна; Бучацкая, Светлана Михайловна
    The article deals with the problem of personality psychological disposition to business communication in foreign languages. The experimentally tested model, psychological and pedagogical tools that effectively influence the development of students' psychological disposition to business communication in foreign languages are suggested.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інтелектуальна карта як стратегія навчання іноземної мови
    (Переяслав-Хмельницкий, 2017) Бучацька, C. М.; Бучацкая, С. М.; Buchatska, Svitlana
    У статті визначено теоретико-методологічні засади використання інтелектуальних карт у педагогічній діяльності, зокрема у навчанні іноземних мов. Автор розглядає інтелектуальну карту як продукт пізнавально-поведінкового процесу, яка як метод контролю за рівнем засвоєння знань, систематизації інформації, сприяє формуванню лексичної компетенції та є опорою для усного іншомовного мовлення.