Факультет іноземних мов

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/8b3994c0-270f-4e57-9a3a-6609126fc292

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Thumbnail Image
    Item
    ЛІНГВОДИДАКТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ
    (Вінниця, 2018) Бардашевська, Ю.О.; Bardashevska, Yuliia; Бардашевская, Ю.О.
    Процес навчання іноземної мови передбачає врахування мовної особистості в формуванні її мовної та комунікативної компетенцій. Саме це диктує відбір і впровадження спеціальних методів, заснованих на принципі раціонального поєднання колективних та індивідуальних форм і способів навчальної роботи. Оволодіння іноземною мовою є складним когнітивно-психологічним процесом, у якому мовна особистість отримує мовну й мовленнєву компетенцію за умови ефективно організованої і методично оснащеної навчальної діяльності під керівництвом і за підтримкою досвідченого педагога, а також в результаті наполегливої неперервної самостійної роботи.
  • Thumbnail Image
    Item
    Problem-based learning in teaching English as a foreign language: theoretical and practical issues
    (Вінниця : Т. П. Барановська [вид.], 2017) Бардашевська, Ю.О.; Бардашевская, Ю.О.; Bardashevska, Yu.O; Будас, Ю.О.; Budas, Yu.O.; Дмітренко, Н.Є; Дмитренко, Н.Е; Dmitrenko, N.Ye.; Доля, І.В; Dolia, I.V; Зарічна, О.В; Заричная, Е.В; Zarichna, O.V; Клос, Н.С; Klos, N.S; Колядич, Ю.В; Koliadych, Y. V.; Лиса, А.М; Лыса, А.Н; Lysa, A.M.; Мельник, Л.В; Melnyk, L.V; Петрова, А.І; Petrova, A.I.; Подзигун, О.А; Подзигун, Е.А; Podzihun, O.A.; Тарнауз, О.І; Tarnauz, O.I.; Теклюк, Г.П; Тэклюк, А.П; Tekliuk, A.P.; Терещенко, Л.Я; Tereshchenko, L.Ya.; Яцишин, О.М; Yatsyshyn, O.M.
    У монографії висвітлено зміст і структуру проблемно-орієнтованого навчання на заняттях з іноземної мови у вищому навчальному закладі. Авторами запропоновано модель і етапи реалізації проблемно-орієнтованого навчання на заняттях з іноземної мови у вищому навчальному закладі, а також звернено увагу на роль та компетенції викладача-тьютера. Результати дослідження можуть бути застосовані у процесі впровадження проблемно-орієнтованого навчання на заняттях з іноземної мови та інших дисциплін з урахуванням специфіки їх викладання у вищому навчальному закладі.
  • Thumbnail Image
    Item
    ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДОЗВІЛЛЄВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРШОКЛАСНИКІВ
    (Вінниця, 2007) Бардашевська, Юлія Олегівна; Бардашевская, Ю.О.; Bardashevska, Y
    Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти. – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. – Вінниця, 2006. Дисертація присвячена дослідженню проблеми підготовки майбутніх учителів до організації дозвіллєвої діяльності старшокласників. У дисертаційній роботі зроблено аналіз стану дозвіллєвої діяльності учнів старшої школи у психолого-педагогічній літературі та практиці, висвітлено роль дозвіллєвої діяльності у формуванні особистості школяра, дана характеристика стану підготовки майбутніх учителів до цієї ланки виховної роботи, зокрема встановлено рівні володіння необхідними знаннями, вміннями та навичками організації цієї діяльності. У дисертації розроблені педагогічні умови, які сприяють ефективній підготовці студентів вищих педагогічних закладів до визначеної ланки педагогічної діяльності. Обґрунтовано критерії розвитку умінь та навичок організації дозвіллєвої діяльності старшокласників у майбутніх вчителів. Розроблено інтерактивну методику підготовки студентів педагогічних ВНЗ у формі практичного курсу типу «майстер-клас».
  • Thumbnail Image
    Item
    До проблеми оволодіння іноземною мовою у педагогічному вищому навчальному закладі з позиції комунікативної лінгвістики.
    (Poland, 2017) Бардашевська, Ю.О.; Bardashevska, Y; Бардашевская, Ю.О.
    Стаття присвячена проблемі оволодіння іноземної мови в педагогічному вищому навчальному закладі з точки зору комунікативної лінгвістики. Підсумовуючи наші спостереження протягом багатьох років навчальної діяльності у Вінницькому педагогічному університеті, викладання англійської мови для студентів різних педагогічних спеціальностей, крім спеціальності "Викладач англійської мови", ми зробили кілька важливих висновків щодо мотивації, когнітивно-психологічних особливостей, ставлення та вибору стратегій та шляхи оволодіння англійською мовою в різних групах майбутніх учителів та робочих вчителів, які відрізняються у віці, освіті, сфері діяльності, формах освіти та цілях. Знати іноземну мову є складним когнітивно-психологічним процесом, в якому лінгвістична особа отримує мовну та мовленнєву компетенцію в умовах ефективно організованої та методично обладнаної освітньої діяльності під керівництвом та за підтримки досвідченого вчителя, а також результатом наполегливої , безперервна самостійна робота.
  • Thumbnail Image
    Item
    Проблема формування ціннісного підходу до життя у вихованні
    (Вінниця, 2008) Бардашевська, Ю.О.; Bardashevska, J; Бардашевская, Ю.О.
    Стаття присвячена підготовці майбутніх учителів до виховної діяльності в школі. В статті виокремлюються наступні шляхи підготовки, такі як: формулювання педагогічних умов, за яких ця підготовка буде здійснюватись найбільш ефективно; розробка спеціальної методики озброєння студентів комплексом знань, умінь і навичок щодо організації виховної діяльності з учнями старших класів на засадах сучасних інноваційних педагогічних технологій; створення адекватної науково-педагогічної моделі підготовки майбутніх учителів у цьому напрямі.