Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Thumbnail Image
    Item
    Дистанційна форма навчання студентів ЗВО в сучасних умовах мистецької освіти в період пандемії
    (Warsaw, Poland, 2021-01-25) Кушнір, К. В; Кравченко, І.М.; Щербакова, Л.В.; Kushnir, K. V.; Kravchenko, I. М.; Shcherbakova, L. V.
    У статті висвітлено сучасний стан дистанційної освіти, розглянуто її переваги та недоліки, а також проаналізовано основні фактори, що гальмують запровадження повноцінного дистанційного навчання мистецької освіти під час пандемії. З’ясовано основні проблеми, з якими стикаються викладачі ВНЗ при організації дистанційного навчання. Досліджено перспективи впровадження дистанційної освіти у ЗВО України. Основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні комп’ютерні технології, які в поєднанні з новітніми освітніми медіа-технологіями стають ефективним засобом розвитку професійного мислення студентів. Зараз суспільство як ніколи зацікавлене в інформатизації та комп’ютеризації всіх сфер діяльності, в тому числі мистецтва. Тому комп’ютер є незамінним помічником вчителя та учнів у оволодінні інформаційними потоками, моделюванні та ілюстрації процесів, явищ, предметів і подій. Якісне володіння музичними та комп’ютерними технологіями, орієнтує майбутнього вчителя мистецтва на школу завтрашнього дня і дає йому певний «запас» для високопрофесійної діяльності. У статті розглянуто шляхи застосування інноваційних та музично-комп’ютерних технологій при вивченні мистецьких дисциплін, а також форми їх впровадження, які спрямовані на підвищення якості підготовки майбутніх фахівців. Визначено основні пріоритети розвитку сучасної мистецької освіти в Україні та перспективи дистанційного навчання для системи вищої освіти України в період пандемії.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання інноваційних технологій навчання в контексті вивчення диригентсько-хорових дисциплін у вищій школі
    (Вінниця : ВДПУ, 2020) Кушнір, К. В.; Белінська, Т. В.; Білозерська, Г. О.
    Статтю присвячено проблемі використання інноваційних технологій навчання в контексті вивчення диригентсько-хорових дисциплін у вищій школі. Особливу увагу закцентовано на синтезі традиційних та інноваційних способів навчання на прикладі впровадження в освітній процес інформаційних технологій. Способами збереження досвіду традиційної музичної освіти у вищій школі виступає низка пропонованих інноваційних технологій: інтелект-мапи, веб-квести, інтерактивні словник, вебінари, тренінги.
  • Thumbnail Image
    Item
    Екологічно-пізнавальна активність студентів як складова самостійної навчальної діяльності
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2020) Глуханюк, В.М.; Hlukhanyuk, V.M.; Трубіна, Т.С.; Trubina, T.S.; Дощечкіна, І.В.; Doshchechkina, I.V.
    У статті висвітлені деякі психолого-педагогічні чинники в організації екологічної самостійної пізнавальної діяльності студентів ЗВО та запропоновано активізацію використання особистісних форми роботи та стимулювання пізнавальної активності студентів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Екологічно-пізнавальна активність студентів як складова самостійної навчальної діяльності
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2020) Глуханюк, В.М.; Hlukhanyuk, V.M.; Трубіна, Т.С.; Trubina, T.S.; Дощечкіна, І.В.; Doshchechkina, I.V.
    У статті висвітлення деякі психолого-педагогічні чинники в організації екологічної самостійної пізнавальної діяльності студентів ЗВО та запропоновано активізацію використання особистісних форми роботи та стимулювання пізнавальної активності студентів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Психолого-педагогічні чинники організації екологічної самостійної пізнавальної діяльності
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі Поділля», 2018) Швець, М. М.; Швец, М. Н.; Shvets, М. М.; Глуханюк, В. М.; Глуханюк, В. Н.; Gluhanyuk, V. M.
    The article highlights some psychological and pedagogical factors in the organization of ecological independent cognitive activity of students of higher educational institutions, and the activization of the use of personal forms of work and stimulation of cognitive activity of students is proposed.