Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 8 of 8
  • Thumbnail Image
    Item
    Теоретичні аспекти розвитку музичної культури підлітків
    (Вінниця : ВДПУ, 2024) Білозерська, Г. О.; Сайдак, А. М.
    Стаття присвячена окресленню теоретичних аспектів розвитку музичної культури підлітків. Висвітлено провідні принципи музично-естетичної культури підлітків.
  • Thumbnail Image
    Item
    Соціокультурна діяльність представників польської культури на Вінниччині: історичний вимір
    (Вінниця, 2023) Москвічова, Юлія
    У статті досліджено розвиток культури й освіти на теренах Вінниччини протягом XVII - XIX ст. Розглянуто специфіку міжкультурної комунікації в регіоні та особливості україно-польських культурно-освітніх взаємовпливів. З’ясовано важливу роль представників польської нації у поглибленні зв’язків української культури із західноєвропейською, що в свою чергу сприяло подоланню провінційності культурних процесів. Виокремлено основні напрями діяльності польських організацій в період незалежності України.
  • Thumbnail Image
    Item
    Творчість та особливості стилю сучасної української художниці Оксани Мась
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Вусик, Н. В.; Козуб, Д. В.; Кулак, А. М.
    У статті розкрито питання життя, творчості та особливостей стилю однієї з найвідоміших художниць сучасної України Оксани Миколаївни Мась, як новітнього поштовху у сфері українського та всесвітнього мистецтва.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості іншомовної підготовки майбутніх фахівців з образотворчого та декоративного мистецтва
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Зузяк, Т. П.; Юськов, О. С.
    У статті обґрунтовано необхідність іншомовної підготовки майбутніх фахівців галузі культури і мистецтва. Здійснено аналіз проблеми формування іншомовної підготовки фахівців з образотворчого та декоративного мистецтва в різноманітних аспектах: теорія, методологія і методика іншомовної підготовки. Акцентовано увагу на особливості розвитку іншомовної підготовки в процесі навчання у закладі вищої освіти. Обґрунтовується важливість володіння іншомовною лексикою професійного спрямування і набуття студентами комунікативних навичок для опрацювання мистецтвознавчої літератури, презентації своїх художніх творів та виробів, виконання творчих проєктів та розширення спілкування з фахівцями галузі культури і мистецтва. Досягненню мети сприяло використання таких методів: вивчення, аналіз та узагальнення нормативної, педагогічної, науково-методичної літератури.
  • Thumbnail Image
    Item
    «Берегиня» як символ сили українського народу та культури, що чинить опір агресії
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Панчук, О.М.; Panchuk, O.M.; Хренова, В.В.; Khrenova, V.V.
    У статті розглядається декоративна композиція «Берегиня», як символ сили українського народу та культури, що чинить опір агресії. Встановлюється зв’язок між образом «Берегині» та історичним контекстом української культури в цілому.
  • Thumbnail Image
    Item
    Хореографія в освітньо-культурному просторі України
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2021) Лученко, О.В.; Luchenko, O.V.
    Аналіз хореографічного мистецтва в сучасній освіті країни. Виявлення танцювального аспекту у різних сферах мистецтвознавства.
  • Thumbnail Image
    Item
    Естетичне виховання молодших школярів у процесі художньо-творчої діяльності
    (Вінниця, 2022) Вишневська, Ю.
    У статі обґрунтовані та висвітлені цінності естетичного виховання молодших школярів у процесі художньо-творчої діяльності, розглянуто питання ролі мистецтва у формуванні культурної свідомості школярів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Проєктна культура як основа організації проєктно-технологічної діяльності майбутнього вчителя трудового навчання та технологій
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2020) Панасюк, Я.П.; Panasyuk, YA.P.; Пукман, Б.М.; Pukman, B.M.; Глуханюк, В.М.; Hlukhanyuk, V.M.
    У статті проаналізовано підходи до визначення проєктної культури як важливої складової фахової підготовки вчителя технологій; розкрито сутність проєктної культури, визначено її структурні компоненти; схарактеризовано умови формування проєктної культури майбутнього вчителя технологій.