Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 26
  • Item
    Мистецтво та освіта в контексті національних традицій та сучасних трансформацій
    (Вінниця : ВДПУ, 2023-11-23) Василевська-Скупа, Людмила Павлівна; Белінська, Тетяна Володимирівна; Білозерська, Ганна Олегівна; Добровольська, Руфіна Олегівна; Кравцова, Наталія Євгеніївна; Кушнір, Катерина Володимирівна; Онофрійчук, Людмила Миколаївна; Остапчук, Лідія Оверківна; Сідорова, Ірина Сергіївна; Сізова, Нінель Степанівна; Швець, Ірина Борисівна
    До збірника матеріалів Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції включено наукові статті здобувачів вищої освіти та молодих учених, у яких відображено результати актуальних досліджень мистецької освіти та виховання в контексті національних традицій та сучасних трансформацій.
  • Thumbnail Image
    Item
    Творчість та особливості стилю сучасної української художниці Оксани Мась
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Вусик, Н. В.; Козуб, Д. В.; Кулак, А. М.
    У статті розкрито питання життя, творчості та особливостей стилю однієї з найвідоміших художниць сучасної України Оксани Миколаївни Мась, як новітнього поштовху у сфері українського та всесвітнього мистецтва.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості іншомовної підготовки майбутніх фахівців з образотворчого та декоративного мистецтва
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Зузяк, Т. П.; Юськов, О. С.
    У статті обґрунтовано необхідність іншомовної підготовки майбутніх фахівців галузі культури і мистецтва. Здійснено аналіз проблеми формування іншомовної підготовки фахівців з образотворчого та декоративного мистецтва в різноманітних аспектах: теорія, методологія і методика іншомовної підготовки. Акцентовано увагу на особливості розвитку іншомовної підготовки в процесі навчання у закладі вищої освіти. Обґрунтовується важливість володіння іншомовною лексикою професійного спрямування і набуття студентами комунікативних навичок для опрацювання мистецтвознавчої літератури, презентації своїх художніх творів та виробів, виконання творчих проєктів та розширення спілкування з фахівцями галузі культури і мистецтва. Досягненню мети сприяло використання таких методів: вивчення, аналіз та узагальнення нормативної, педагогічної, науково-методичної літератури.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості становлення та розвитку рельєфної пластики в Україні
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Шинін, О. С.; Марущак, О. В.; Юкальчук, Л. П.
    У статті розкрито особливості становлення та розвитку рельєфної пластики в Україні; визначено місце скульптурного рельєфу в монументальному та декоративному мистецтві; схарактеризовано сутність мистецтва та загальні і специфічні закономірності його розвитку, притаманні тільки національній культурі України.
  • Thumbnail Image
    Item
    Творчий поступ українського художника Івана Марчука та унікальність його авторської техніки «пльонтанізм»
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Марущак, О. В.; Павловська, Є. А.; Членова, Р. О.
    У статті розглянуто життя та творчий поступ одного з найвідоміших українських художників сучасності Івана Степановича Марчука. Схарактеризовано унікальність його авторської техніки «пльонтанізм». Наголошено на проукраїнських поглядах митця та високому рівні його творчості. Популяризується українське образотворче мистецтво.
  • Thumbnail Image
    Item
    Хореографія в освітньо-культурному просторі України
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2021) Лученко, О.В.; Luchenko, O.V.
    Аналіз хореографічного мистецтва в сучасній освіті країни. Виявлення танцювального аспекту у різних сферах мистецтвознавства.
  • Thumbnail Image
    Item
    Новітні технології у мистецькій освіті: теорія та практика
    (Вінниця, 2022) Подольська, К.
    У статті описані теоретичні та практичні аспекти новітніх технологій та засобів навчання, які застосовуються майбутніми вчителями в закладах загальної середньої освіти у мистецькій галузі. Визначені педагогічні умови готовності майбутніх вчителів до застосування новітніх технологій у мистецькій освіті.
  • Thumbnail Image
    Item
    Арт-терапія як ефективний засіб в педагогічній роботі на уроках музичного мистецтва
    (Вінниця, 2022) Панасенко, Ю.
    У статті обґрунтованопоняття арт-терапія як ефективний засіб в педагогічній роботі на уроках музичного мистецтва. Розкрито змість арт-терапії, як ефективний засіб в педагогічній роботі на уроках музичного мистецтва на прикладі вправи «Асоціативні ряди».
  • Thumbnail Image
    Item
    Творчий розвиток особистості молодшого школяра: європейський досвід
    (Вінниця, 2022) Мельничук, Л.
    Проблема організації художньо-творчої діяльності школяра сьогодні є дуже актуальною. Наша країна знаходиться на такому етапі свого розвитку, коли потрібні творчі люди, які здатні знаходити нестандартні, принципово нові рішення будь-яких поставлених завдань. Тому не випадково „Концепція художньо-естетичного виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах України” як найважливіший елемент включає проблему виховання творчої особистості, розвитку емоційної сфери, творчого потенціалу засобами мистецтва.
  • Thumbnail Image
    Item
    Мистецький аспект формування самооцінки в учнів початкової школи
    (Вінниця, 2022) Махлай, Т.
    У статті детальніше зосереджується увага на тому, як мистецтво може навчити учнів початкових класів самооцінці та як вона безпосередньо покращує їхню самооцінку на краще.