Факультет історії і міжнародних відносин

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/490327fb-7fd4-4939-a4e6-430027a55f70

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 77
  • Thumbnail Image
    Item
    Чинники формування образу Польщі в українських ЗМІ у першій декаді ХХІ ст.
    (Київ, 2015) Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, O. A.
    Визначаються ключові чинники формування образу Польщі в українських ЗМІ, такі як ситуація на медіа-ринку України та інтереси власників ЗМІ у внутрішньополітичній боротьбі у державі та зовнішній політиці; наявність уже сформованих стійких асоціацій із Польщею та поляками в українському суспільстві та журналістському середовищі; обмежений доступ до інформації, зумовлений кадровою та фінансовою політикою керівництва медіа-ресурсів. Імідж Республіки Польщі в українських ЗМІ формувався хаотично і не був результатом цілеспрямованої діяльності польських інституцій.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування соціальних компетентностей в школі як один з імперативів становлення громадянської та політичної відповідальності
    (Ялта, 2011) Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, O. A.
    В статті окреслено коло соціальних компетентностей школярів та педагогів як громадян сучасного демократичного суспільства з метою формування політичної відповідальності владної еліти. Визначено шляхи формування дієвого механізму забезпечення реформування державного апарату, включаючи момент виховання ціннісних орієнтацій громадян української держави ще у підлітковому і юнацькому віці.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування різномовних інформаційних просторів і наслідки доступу до них українських громадян
    (2005) Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, O. A.
    В статті показано, як доступ до іншомовного інформаційного простору впливає на свідомість українських громадян.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування навичок критичного мислення в українських школярів і підготовка вчителів загальноосвітніх шкіл
    (2005) Києнко- Романюк, Л. А.; Киенко-Романюк, Л. А.; Kienko-Romanyuk, L. A.; Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, O. A.; Корсак, К. В.; Korsak, K. V.
    Методика розвитку критичного мислення є надзвичайно потужним інструментарієм в сфері соціального інженерингу, тому його використанню має передувати ґрунтовна підготовка фахівців. У педагогічних вузах та закладах післядипломної освіти слід звернути увагу не лише на озброєння вчителя методикою формування критичного мислення в учнів, але й надавати розуміння меж використання зазначеної методики, концентрувати увагу на доцільності і достатності застосування методик розвитку критичного мислення, формувати відповідальну позицію вчителя за психічний розвиток учнів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування міжнародного іміджу держави в епоху глобалізації
    (Вінниця, 2015) Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, O. A.
    В статті показані зміни, що відбулися у формах і методах створення міжнародного іміджу та репутації держави в публічній дипломатії, культурній та економічній політиці наприкінці ХХ – на початку ХХІ століття. Відбулась ліквідація державної монополії на зовнішню політику. Спостерігався перехід інструментарію формування іміджу та репутації із сфер маркетингу, брендінгу, паблік рілейшнз. Але, новій підхід і наштовхувався на бар’єри у вигляді стереотипів, міфів, дезінформації, що заважали побудові довірливих відносин.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування гендерного паритету та сучасна українська школа
    (Київ, 2002) Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, O. A.
    У статті проаналізовано досягнення гендерного паритету в нових соціально-економічних умовах, які стають можливими за рахунок збільшення інтелектуальної складової праці та, відповідно, зменшення фізичних чинників. На перешкоді стоять історично сформовані стереотипи ролі жінок та чоловіків.
  • Thumbnail Image
    Item
    Форми роботи українських євроклубів
    (Симферополь, 2008) Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, O. A.
    В статті розглядаються форми роботи, що застосовуються євроклубами в Україні.
  • Thumbnail Image
    Item
    Україна-ЄС: використання досвіду Великої Британії в регіональній інтеграції
    (2002) Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, О. А.
    Кінець ХХ сторіччя ознаменувався такими тенденціями як глобалізація і міжнародна інтеграція як необхідні умови існування у сучасному світі. Європейський Союз є однією з яскравих форм міжнародної економічної, політичної, соціальної і культурної інтеграції.
  • Thumbnail Image
    Item
    Україна нейтральна – Україна нереальна
    (2009) Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, O. A.
    В статті доводиться неможливість довготривалого існування незалежної української держави в існуючих кордонах за умови збереження беззбройного нейтралітету.
  • Thumbnail Image
    Item
    Співпраця вінницького обласного осередку міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» і Великопольського центру освіти і курсів самоврядування у сфері місцевого самоврядування протягом 2012-2016 рр.
    (Вінниця : Твори, 2020) Неприцький, О. А.; Неприцкий, А. А.; Neprytskyi, O. A.; Неприцька, Тетяна; Гаврилов, Олексій
    Мета даної статті – дослідити другі п’ять років співпраці ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» і ВЦОіКС у сфері місцевого самоврядування (результати дослідження перших п’яти років опубліковано у матеріалах минулорічної конференції.