Кафедра цифрових технологій і професійної освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/28c0d391-1030-4be6-8f9e-c67cd2f8a4eb

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування контектсного підходу в процесі підготовки майбутніх учителів до інноваційної педагогічної діяльності
    (Київ ; Вінниця : Планер, 2014) Кадемія, М. Ю.; Кадемия, М. Е.; Kademiia, M. Yu.; Шевченко, Л. С.; Shevchenko, L. S.
    У статті розглянуті умови формування професійно-значимих умінь і навичок майбутніх фахівців під час навчання у ВНЗ на основі використання сучасних педагогічних технологій, що орієнтовані на майбутню професійну діяльність.
  • Thumbnail Image
    Item
    Професіоналізм і педагогічна майстерність викладача спеціальних дисциплін професійно-технічних навчальних закладів
    (Київ ; Вінниця : Планер, 2015) Шевченко, Л. С.; Shevchenko, L. S.
    У статті проаналізовано поняття «професіоналізм» та «педагогічна майстерність» викладача. Визначено, що педагогічна майстерність викладача спеціальних дисциплін професійно-технічних навчальних закладів тісно взаємопов’язана з його професіоналізмом, є результатом професійного становлення та характеризується не стільки обсягом психолого-педагогічних, виробничо-технологічних, організаційно-управлінських, виховних, методичних, спеціальних та ін. знань, умінь і навичок, скільки мистецтвом створення та розв’язання професійних завдань, способом розуміння професійно-педагогічних ситуацій та майбутньої професійної діяльності учнів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості застосування засобів мультимедіа в процесі технологічної підготовки
    (Київ ; Вінниця : Планер, 2016) Шевченко, Л. С.; Shevchenko, L.
    В статті проаналізовано особливості застосування засобів мультимедіа в процесі технологічної підготовки. Визначено, що навчання з використанням комп’ютера як засобу набуття, засвоєння, закріплення знань, розвитку мислення і контролю за цими процесами об’єднує різні технології: від найпростіших програм для закріплення навичок до інтелектуальних навчальних систем, що здійснюють рефлексивне управління навчанням, ведуть діалог із студентом, мовою, близькою до природної, і в міру нагромадження досвіду навчання удосконалюють стратегію розв’язання навчальних завдань. Обґрунтовано необхідність застосування засобів мультимедіа в процесі технологічної освіти. Оскільки сучасний навчальний заклад має не лише сформувати в студентів певний набір компетенцій, а й сформувати потяг до самоосвіти, реалізації своїх здібностей. Необхідною умовою розвитку цих процесів є активізація навчально-пізнавальної діяльності. Важлива роль у розв’язанні цього завдання відводиться засобам мультимедіа, що створюють значні можливості активізації навчальної діяльності. Широке застосування мультимедіа в процесі технологічної підготовки дає можливість реалізувати принцип «навчання із захопленням», тоді технічні дисципліни будуть мати рівні шанси стати улюбленими для студентів.