Факультет дошкільної і початкової освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/1138775f-1b08-47bf-a499-ce539393afa0

Browse

Search Results

Now showing 1 - 9 of 9
  • Item
    Формування творчої особистості майбутнього вчителя в педагогічній спадщині О. Захаренка
    (2024) Бернацька, Н.; Бондар, Ю. В.
    У статті висвітлено прогресивні погляди О. Захаренка на формування творчої особистості майбутнього педагога. Зокрема, звернуто увагу на умови для творчої самореалізації майбутнього учителя. Окреслено основні сфери професійно-творчої самореалізації педагога. Описано вимоги до особистості вчителя. Висвітлено рекомендації для майбутніх педагогів
  • Thumbnail Image
    Item
    Професійне самовдосконалення майбутніх учителів музичного мистецтва в класі віолончелі
    (Вінниця : ФОП Корзун Д. Ю., 2020) Івановська, Н.; Ivanovskaya, N.; Линенко, А.; Linenko, A.
    Метою розвитку професійного самовдосконалення майбутніх учителів в класі віолончелі являється підготовка різносторонньо ерудованих спеціалістів, володіючих основами досвіду самореалізації і самовдосконалення. Актуальність теми полягає в тому, аби провести компонентно-структурний аналіз для професійного самовдосконалення майбутніх учителів в класі віолончелі, а також формування методичних рекомендацій для розвитку майбутніх учителів. В статті розкривається проблема професійного самовдосконалення майбутніх учителів віолончелі та її актуальність. Розповідається про важливість самоорганізації майбутнього вчителя, а також описано що методи самовдосконалення повинні бути конкретними, багатоаспектними, цілеспрямованими.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування в майбутніх учителів готовності до активного слухання в процесі педагогічної взаємодії з молодшими школярами
    (Херсон, 2019) Любчак, Л.В.; Lyubchak, L.V.; Казаручик, Г.М.; Казаручик, Г.Н.; Kazaruchik, G.N.
    В статті обґрунтовано необхідність цілеспрямованої підготовки майбутніх педагогів до організації педагогічної взаємодії у процесі навчання молодших школярів. Подано різні підходи науковців до визначення сутності поняття «активне слухання вчителя» в процесі спілкування з учнем. Проаналізовано результати діагностики індивідуального рівня готовності студентів до активного слухання. Визначено фактори, стилі активного слухання вчителя. Запропоновано прийоми роботи на вдосконалення вмінь активного слухання у студентів
  • Thumbnail Image
    Item
    Впровадження елементів музичної терапії в навчальний процес підготовки майбутніх вчителів початкових класів
    (Київ, 2005) Вацьо, М. В.; Vatso, M. V.
    Сьогодні, в час гуманістичної спрямованості педагогічної науки і практики, в час домінування особистісно орієнтованих технологій навчання та виховання, є актуальними та потребують наукового пошуку питання підготовки майбутніх вчителів до активного застосування елементів музичної та арт-терапії у виховному процесі початкової школи як у контексті художньо-естетичного та емоційного розвитку учнів, так і в контексті психотерапевтичного підходу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Родинна педагогіка
    (Вінниця : ФОП Корзун Д. Ю., 2012) Любчак, Л. В.; Liubchak, L. V.
    Курс лекцій з «Родинної педагогіки» для студентів спеціальності «Початкове навчання» стаціонару та заочної форм навчання містить короткі теоретичні відомості з основних проблем родинного виховання у контексті програмних вимог даного курсу і має за мету полегшити процес оволодіння майбутніми вчителями знаннями, уміннями та навичками організації ефективної роботи з батьками. Матеріали можуть використовуватись вчителями, соціальними працівниками, гувернерами, вихователями для організації цілеспрямованої роботи з родиною.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підготовка майбутніх учителів початкових класів до проведення інтегрованих занять у контексті наступності дошкільної та початкової освіти
    (Хмельницький : ХГПА, 2017-02) Лапшина, І. М.; Лапшина, И.; Lapshyna, I.
    Проведення у початковій школі навчальних занять на основі інтеграції дидактичного матеріалу з гуманітарних і природничо-математичних предметів, об’єднаних навколо однієї теми, сприятиме інформаційному збагаченню сприймання, мислення й емоційної сфери молодших школярів за рахунок залучення адекватного пізнавального матеріалу, який дозволятиме з урахуванням різних наукових аспектів всебічно дослідити певне явище, поняття, реалізувати набуті знання у реальних видах діяльності, досягти цілісності у засвоєнні теми. Тому важливим завданням підготовки майбутніх вчителів початкових класів вважаємо ознайомлення їх зi специфікою інтегрованих предметів, вироблення у майбутніх фахівців практичних навичок планування і проведення інтегрованих занять або навчальних модулів, добору відповідного дидактичного матеріалу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування у майбутніх учителів знань щодо здійснення наступності початкової та основної мовної освіти
    (Вінниця : Нілан ЛТД, 2012) Лапшина, І.; Лапшина, И.; Lapshyna, I.
    У статті розглянуто та обгрунтовано організацію відповідного змісту теоретичної підготовки щодо реалізації наступності початкової та середньої мовної освіти як важливої складової професійного вдосконалення майбутнього вчителя початкової школи.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підготовка майбутніх педагогів до реалізації наступності дошкільної та початкової освіти
    (Вінниця : ВДПУ, 2016) Лапшина, І.; Лапшина, И.; Lapshyna, I.
    Встановлений достатній рівень готовності студентів інституту педагогіки, психології і мистецтв Вінницького державного педагогічного університету до забезпечення наступності навчання і виховання дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку переконує в необхідності переорієнтації й модернізації навчального процесу у ВНЗ на засадах стимулювання у студентів цінностей екології дитинства, формування в них комплексу необхідних професійно-педагогічних умінь і навичок, які дадуть змогу оптимально реалізувати діяльність щодо забезпечення наступності навчання дітей на етапі їхнього вступу до школи. Розв’язанню цих завдань сприяє активна науково-дослідна та організаційно-методична робота викладачів та здобувачів вищої освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підготовка майбутніх вихователів та учителів початкових класів до організації фізичного виховання в закладах освіти
    (Івано-Франківськ, 2012) Пахальчук, Н. О.; Pakhalchuk, N. O.
    У статі йдеться про підготовку майбутніх педагогів до організації фізичного виховання в закладах освіти, про орієнтацію студентів на роботу з дітьми дошкільного віку. Першочерговим завданням педагогів є зміцнення здоров’я дітей, забезпечення їх фізичної працездатності, формування необхідних основних рухових умінь і навичок.