Факультет дошкільної і початкової освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/1138775f-1b08-47bf-a499-ce539393afa0

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Thumbnail Image
    Item
    Траєкторія розвитку дітей з особливими потребами в педагогічній спадщині В. О. Сухомлинського
    (Вінниця : ВДПУ, 2017) Карук, І. В.; Карук, И. В.; Karuk, I. V.
    У статті розкривається суть поняття «інклюзивна освіта» як рівні можливості навчання для особливих дітей. Акцентується увага на педагогічній спадщині В .О. Сухомлинського, де окреслюється розвиток теорії і практики виховання й навчання дітей з особливими потребами.
  • Thumbnail Image
    Item
    Основи природознавства з методикою
    (Вінниця, 2018) Присяжнюк, Л. А.; Prysiazhniuk, L. A; Карук, І. В.; Карук, И. В.; Karuk, I. V.; Стахова, І. А.; Stakhova, I. A.
    Навчальне видання «Основи природознавства з методикою : практикум» є складовою навчально-методичного комплексу дисципліни «Основи природознавства з методикою» (спеціальність Дошкільна освіта) і спрямований на формування методичної грамотності майбутнього вихователя закладу дошкільної освіти, розпочинаючи із засвоєння ним теоретичних знань природознавчого характеру і завершуючи набуттям досвіду конструювання й організації освітнього процесу щодо ознайомлення дошкільників з природою. Він вміщує розробки практичних та лабораторних занять, рекомендації до виконання практичних завдань, рекомендовану для опрацювання літературу, список природознавчої літератури для дітей, діагностичний пакет для моніторингу рівня засвоєння студентами змісту дисципліни. У додатках подано зразки виконання різних видів практико-орієнтованих завдань. Практикум призначено для студентів ступеня вищої освіти бакалавра спеціальності 012 Дошкільна освіта галузі знань 01 Освіта/Педагогіка.
  • Thumbnail Image
    Item
    Дидактика початкової освіти
    (Вінниця : Документ Принт, 2017) Кіт, Г. Г.; Кит, Г. Г.; Kit, G.G.; Петрович, О. Б.; Petrovich, O. B.; Карук, І. В.; Карук, И. В.; Karuk, I. V.
    У навчально-методичному посібнику для студентів спеціальності “Початкова освіта” розроблено плани практичних і лабораторних занять, практичні завдання для студентів, списки літератури до окремих тем і предмету в цілому, тести, тематику індивідуальних науково-дослідних завдань, екзаменаційні питання, змістовні додатки (зразки творчих робіт, інструктивно-методичні матеріали щодо організації навчального процесу в школі І ступеня тощо).
  • Thumbnail Image
    Item
    Наступність у використанні проблемного методу навчання як один із засобів активізації пізнавального інтересу дошкільників та молодших школярів
    (Запоріжжя : Класичний приватний університет, 2017-02) Карук, І. В.; Карук, И. В.; Karuk, I. V.
    Наступність у використанні проблемного методу навчання дошкільників та молодших школярів дає змогу цілеспрямовано розвивати не тільки репродуктивне мислення, але й продуктивне. Саме здатність дитини до знаходження невідомого у відомому, незвичайному у звичайному, до постановки запитань, які фіксують невідоме, виступає як етап народження проблеми, з якого починається розгортання мислительного пошуку, а значить – виникає пізнавальний інтерес.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформаційні технології навчання як один із засобів стимулювання пізнавального інтересу учнів початкових класів
    (Львів : ГО «Львівська педагогічна спільнота», 2016) Карук, І. В.; Карук, И. В.; Karuk, I. V.
    Завдяки застосуванню елементів інформаційної культури у початковій школі маленьким учням цікаво і весело вчитися, і це є велінням часу. Комп’ютер стає їх другом і помічником у багатьох корисних справах. Комп’ютер не може замінити вчителя, більш того, він стає ефективним засобом навчання лише тоді, коли вчитель вміло керує взаємодією учня з ним. Удало підібрані комп’ютерні програми, як правило, забезпечують розвиток творчих здібностей дітей, їх інтересів, вмінь і навичок, є потужними джерелами розвитку пізнавальної активності та інтелектуальних почуттів дитини, пізнавального інтересу до навчального предмету.