Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 8 of 8
  • Thumbnail Image
    Item
    Реалізація інноваційних технологій професійної підготовки майбутніх учителів у галузі мистецької освіти
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2021) Стребкова, Д.В.; Strebkova, D.V.; Сідорова, І.С.; Sidorova, I.S.; Науменко, І.В.; Naumenko, I.V.
    У статті охарактеризовані інноваційні технології професійної підготовки майбутніх учителів у галузі мистецької освіти. Визначені завдання, що постають в реалізації даних освітніх технологій у підготовці майбутніх фахівців. Розглянута діяльність вчителя-професіонала, здатного творчо застосовувати здобуті знання, уміння й навички у галузі художньо-педагогічних інновацій.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вітчизняна музично-педагогічна спадщина українських композиторів як невід’ємна частина музичної культури молодших школярів.
    (2019-03) Кушнір, К. В.; Пилипчук, І. В.; Kushnir, K. V.; Pylypchuk, I.V.
    В статті висвітлено особливості музичної культури в умовах національного відродження. Розкрито педагогічні погляди відомих українських композиторів, які зробили вагомий внесок до національної культурної скарбниці. Акцентовано увагу на необхідності подальшого вивчення педагогічної спадщини та творчого використання здобутків учених ХІХ–ХХ століть у сучасних методиках мистецької освіти, на уроках музичного мистецтва в загальноосвітніх школах.
  • Thumbnail Image
    Item
    Сучасні погляди на проблему формування музичної культури молодших школярів.
    (2018-01) Кушнір, К. В.; Клімішина, І.А.; Kushnir, K. V.; Klimishyna, I. A.
    Стаття присвячена актуальній проблемі сучасної мистецької, зокрема музичної, освіти – аналізу досліджень науковців щодо проблеми формування музичної культури учнів початкової школи в процесі музичної діяльності. Проаналізовано науково-педагогічні дослідження, що висвітлюють різні підходи щодо визначення поняття „музична культура”. У статті окреслюються шляхи формування музичної культури молодших школярів засобами народної творчості. Підкреслюється, що музична культура є важливим чинником в формуванні духовності особистості та необхідним елементом гармонійного розвитку та різнобічного виховання школярів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Мистецька освіта як інструмент творення особистості
    (Вінниця, 2022) Слободянюк, І.
    У статті досліджено вплив мистецької освіти на розвиток естетичної культури людини. Короткий визначено вплив різних видів мистецтва на виховання особистості, що є особливо важливим знаряддям формування у людини естетичного досвіду та компетентностей, а також важливою умовою гармонійних соціальних відносин.Проблема, порушена в статті, це важливий етап у творенні гармонійно розвиненої особистості, її творчого потенціалу, а також усвідомлення індивідумом частки національної та світової культури.
  • Thumbnail Image
    Item
    Актуальні питання мистецької освіти та виховання
    (Вінниця: ТОВ «ТВОРИ», 2018) Белінська, Т. В.; Белинская, Т. В.; Belinska, T. V.
    До збірника матеріалів науково-практичної конференції включено наукові статті викладачів і студентів у яких відображено результати актуальних досліджень теоретико-методологічних концепцій мистецької освіти та виховання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Система і динаміка функціонування сучасної мистецької освіти на Вінниччині періоду незалежності України
    (Івано-Франківськ : Фоліант, 2013) Москвічова, Ю.; Москвичова, Ю.; Moskvichova, Yu.
    У статті пропонується аналіз функціонування системи мистецької освіти на Вінниччині періоду незалежності України. Виокремлені навчальні заклади як складові системи мистецької освіти та динаміка їх діяльності впродовж досліджуваного періоду.
  • Thumbnail Image
    Item
    Проблеми інтеграційно-комунікативних технологій в мистецькій освіті
    (Львів : ЛДКУ БЖД, 2015) Барановська, І. Г.; Мозгалева, Н. Г.; Mozghalova, N. H.; Барановська, І. Г.; Барановская, И. Г.; Baranovska, I. H.; Барановський, Д. М.; Барановский, Д. М.; Baranovskyi, D. M.
    У статті розглядаються основні переваги та недоліки (впровадження) інтеграції інформаційно-комунікативних-технологій у процес підготовки майбутніх вчителів мистецьких спеціальностей. Обґрунтовано переваги, труднощі, доцільність використання інформаційно-комунікативних-технологій в практиці підготовки вчителів мистецьких дисциплін. Розглянуто інноваційні технології (програмне забезпечення) для підготовки та оформлення концертного виступу. Ці технології забезпечують ефективність і продуктивність навчально-виховного процесу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування мистецького досвіду майбутнього вчителя музики: інтегративний підхід
    (Київ ; Вінниця : ДОВ Вінниця, 2010) Грінченко, Т. Д.; Hrinchenko, T. D.
    Стаття присвячена проблемі практичного застосування інтегративного підходу до формування мистецького досвіду майбутнього вчителя музики у фаховій підготовці.