Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 9 of 9
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості освітнього процесу студентів-хореографів в умовах воєнного стану
    (Ужгород, 2023) Пахольчак, Є. С.; Кулик, Д. О.
    У статті розглянуто та проаналізовано особливості навчання студентів-хореографів Вінницького педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, під час воєнного стану. Показано складність та комплексний характер професійних завдань, які необхідно вирішувати сучасному фахівцю, що охоплюють знання та вміння користуватись платформами для дистанційного навчання, для успішного оволодіння різноманітними видами навчальної та творчої роботи зі студентами. Також висвітлено недоліки та переваги деяких з аспектів навчання в умовах воєнного стану. Доведено, що особливою увагою повинні керуватися викладачі, які працюють зі студетами-хореографами в умовах воєнного стану.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання інтернет-сервісів у професійній підготовці учнів закладів професійної освіти в умовах змішаного навчання
    (Вінниця : ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2024) Філімонова, І.А.; Яремчук, О.І.
    Проблема використання інтернет-сервісів у підготовці учнів закладів професійної освіти є однією з найважливіших на сучасному етапі, оскільки вони найбільшою мірою дозволяють розширити можливості традиційного навчання, ефективно використовувати інноваційні технології, орієнтують учасників освітнього процесу на досягнення нового освітнього результату.
  • Thumbnail Image
    Item
    Характеристика онлайн сервісів для проведення занять
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Білик, В.; Bilyk, V.; Фесюк, А.Б.; Fesyuk, A.B.
    Нові виклики часу вимагають поряд із традиційними технологіями активно використовувати технології дистанційного навчання що дозволяють організувати освітній процес студентів закладів професійної освіти. Схарактеризовано найбільш популярні сервіси для проведення онлайн заняті, як то: Meet Google Hangouts, MyOwnConference, UberConference, Skype, ZOOM.
  • Thumbnail Image
    Item
    Дистанційна форма навчання студентів ЗВО в сучасних умовах мистецької освіти в період пандемії
    (Warsaw, Poland, 2021-01-25) Кушнір, К. В; Кравченко, І.М.; Щербакова, Л.В.; Kushnir, K. V.; Kravchenko, I. М.; Shcherbakova, L. V.
    У статті висвітлено сучасний стан дистанційної освіти, розглянуто її переваги та недоліки, а також проаналізовано основні фактори, що гальмують запровадження повноцінного дистанційного навчання мистецької освіти під час пандемії. З’ясовано основні проблеми, з якими стикаються викладачі ВНЗ при організації дистанційного навчання. Досліджено перспективи впровадження дистанційної освіти у ЗВО України. Основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні комп’ютерні технології, які в поєднанні з новітніми освітніми медіа-технологіями стають ефективним засобом розвитку професійного мислення студентів. Зараз суспільство як ніколи зацікавлене в інформатизації та комп’ютеризації всіх сфер діяльності, в тому числі мистецтва. Тому комп’ютер є незамінним помічником вчителя та учнів у оволодінні інформаційними потоками, моделюванні та ілюстрації процесів, явищ, предметів і подій. Якісне володіння музичними та комп’ютерними технологіями, орієнтує майбутнього вчителя мистецтва на школу завтрашнього дня і дає йому певний «запас» для високопрофесійної діяльності. У статті розглянуто шляхи застосування інноваційних та музично-комп’ютерних технологій при вивченні мистецьких дисциплін, а також форми їх впровадження, які спрямовані на підвищення якості підготовки майбутніх фахівців. Визначено основні пріоритети розвитку сучасної мистецької освіти в Україні та перспективи дистанційного навчання для системи вищої освіти України в період пандемії.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання онлайн-платформи Сanva для активізації студентів у процесі дистанційного навчання
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2022) Шимкова, І.В.; Shymkova, I.V.; Никитюк, Д.В.; Nykytyuk, D.V.; Пушкар, Л.В.; Pushkar, L.V.
    Стаття розкриває основні функції і можливості, переваги та недоліки використання онлайн-платформи Canva під час дистанційного навчання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Проблеми використання дистанційного навчання в закладах професійно-технічної освіти
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2021) Коробань, О.В.; Koroban, O.V.
    У статті проаналізовано теоретичні аспекти використання дистанційного навчання в процесі професійної освіти. Розглядається як специфіка здійснення даної освітньої технології, так і особливості взаємодії педагога та студентів. У статті виділені основні переваги та проблеми дистанційного навчання в закладах професійно-технічної освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування технологій дистанційного навчання у процесі викладання графічних дисциплін у закладах вищої освіти
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2021) Салацінська, Л.А.; Salatsinskaya, L.A.; Панасюк, Я.П.; Panasyuk, J.P.; Скотар, В.Т.; Skotar, V.T.
    У статті проаналізовано можливості використання дистанційних технологій, наведено особливості використання текстової і графічної інформації при викладанні дисциплін графічного циклу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання онлайн-платформи Google Arts and Culture у процесі дистанційного навчання
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2021) Шимкова, І.В.; Shymkova, I.V.; Ткачук, Н.І.; Tkachuk, N.I.; Педоренко, Е.Ю.; Pedorenko, E.Yu.
    Стаття розкриває основні функції і можливості використання різноманітних пропозицій онлайн-платформи Google Arts and Culture під час дистанційного навчання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Організація дистанційного навчання та дозвілля з технічної творчості під час карантину
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2020) Соловей, Віктор; Solovey, Viktor
    У статті розглянуто шляхи організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину. Карантин не є приводом припинення для розвитку творчої активності і технічної діяльності учнів. Спеціально підібрані та сформульовані завдання стали активним засобом навчання підростаючого покоління техніці. Пропонується декілька оригінальних творчих завдань, які можуть виконати в домашніх умовах які не потребують великих матеріальних затрат.