Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Дидактичні можливості комп’ютерно-орієнтованих технологій у графічній підготовці учнів старшої школи
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Цвілик, С. Д.; Ткачук, Н. І.; Злагоднюк, М. С.
    У статті схарактеризовано дидактичні аспекти застосування комп’ютерно-орієнтованих технологій графічної підготовки учнів старшої школи. Актуалізовано необхідність пошуку форм і методів комунікації з комп’ютером для створення сприятливих умов інтелектуального розвитку учня в навчанні креслення в школі. Ефективність комп’ютерно-орієнтованого навчання обумовлюється якістю інформаційно-технічної, методичної складової електронного навчально-методичного комплексу, що містить чіткі вказівки для всіх суб’єктів освітнього процесу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Методичні особливості навчання креслення учнів середньої і професійної школи засобами графічних завдань
    (Вінниця: ПП Балюк І. Б., 2019) Цвілик, С. Д.; Цвилык, С. Д.; Tsvilik, S. D.; Шевчук, Ю. С.; Shevchuk, YU. S.; Юхименко, С. М.; Юхименко, С. Н.
    У статті розглянуто проблему формування графічних компетентностей учнів під час навчання креслення в середній і професійній школі засобами графічних завдань. Встановлено, що зміст графічних завдань має зумовлювати виникнення проблемної ситуації, а розв’язання – спонукати до використання старих знань у нових ситуаціях, а іноді й до самостійного здобування нових. Нарешті, обов’язковою особливістю графічних завдань є варіативність їх вирішення, бо тільки в цьому випадку виникає індивідуальний пошук, логічним завершенням якого і є суб’єктивно новий результат. Якщо немає вибору шляхів вирішення, значить, немає проектування.
  • Thumbnail Image
    Item
    Створення тривимірних моделей даних і зберігання засобами логічних операцій у середовищі КОМПАС-3D
    (Вінниця: ПП Балюк І. Б., 2019) Цвілик, С. Д.; Цвилык, С. Д.; Tsvilik, S. D.; Богута, Ю. А.; Boguta, Yu. A.; Музика, О. Р.; Музыка, Е. Р.; Musica, O. R.
    У статті розглянуто сутність тривимірного моделювання геометричних тіл засобами логічних операцій у середовищі КОМПАС-3D. Визначено, що моделювання технічних і фізичних явищ, просторових об'єктів на комп’ютері замінює реальний простір віртуальним і досліди, що проводилися раніше в окремих освітніх закладах, в природничо-наукових лабораторіях (складні, високовартісні й небезпечні досліди), просторові перетворення геометричних і технічних об'єктів, явища, недоступні для спостереження, моделюються і стають доступними.