Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Item
    Акомпанемент та імпровізація : навчально-методичний посібник
    (2024) Брилін, Б. А.
    У навчально-методичному посібнику висвітлюються теоретичні та практичні аспекти створення акомпанементу та імпровізації; подається система конкретних творчих завдань при розкритті окремих тем з дисципліни «Акомпанемент та імпровізація»; додаються нотні приклади до практично-творчих завдань. Для здобувачів освіти естрадних спеціальностей вищих навчальних закладів, педагогічних університетів та учителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Естрадно-джазове сольфеджіо : навчально-методичний посібник для студентів мистецьких спеціальностей (ЗВО педагогічного спрямування) вищих педагогічних закладів
    (Вінниця : ВДПУ, 2021) Брилін, Б. А.
    Цей навчально-методичний посібник має допомогти студентам мистецьких спеціальностей (ЗВО педагогічного спрямування) вищих педагогічних закладів опанувати курс естрадно-джазового сольфеджіо. Корисним він буде і для вчителів музичного мистецтва, а також для тих, хто цікавиться естрадою та джазом: нотний матеріал сприятиме розширенню знань та уявлень про чарівні мелодії пісень минулого періоду, які хвилювали людство від покоління до покоління.
  • Thumbnail Image
    Item
    Розвиток естетичної культури студентів мистецьких спеціальностей у процесі музично-творчої діяльності: теорія і методика
    (Вінниця : Нова книга, 2019) Брилін, Б. А.; Бриліна, В. Л.; Брилін, Е. Б.
    У монографії розглянуто творчі аспекти вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців мистецького напрямку у вищих навчальних закладах, спрямовані на актуалізацію процесу розвитку їхньої естетичної культури. Виявлені філософські психолого-педагогічні та мистецтвознавчі передумови пріоритетних напрямків розвитку естетичної культури майбутнього фахівця у процесі концептуального підходу в освоєнні технологій музичної творчості; обґрунтовано дидактичні можливості науково-методичного потенціалу музично-творчої діяльності, де основним сутнісним ядром виступає стратегія спрямування навчання на досягнення студентами достатнього рівня естетичної культури у вирішенні завдань навчально-творчої діяльності серед учнів та молоді. Видання розраховане на науковців, викладачів і студентів мистецьких спеціальностей, учителів та методистів музичної освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Педагогічний аспект проблеми розвитку обдарованих студентів мистецьких спеціальностей
    (Вінниця : Твори, 2019) Брилін, Б. А.; Бриліна, В. Л.
    Статтю присвячено розгляду різних підходів до проблеми розвитку музично обдарованих студентів у вищих навчальних закладах. Проаналізовано деякі теоретико-методичні засади їхньої професійної підготовки на підставі загальнонаукових принципів і конкретно мистецьких можливостей.Виокремлено основні структурні складові музичної обдарованості: здібності, творча діяльність, уява та інші. У статті також закцентовано увагу, на тому, що робота з обдарованими студентами-музикантами потребує не лише відповідне методичне портфоліо, але й активне творче та наукове забезпечення педагогічних дій у процесі навчання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Проблема формування творчої свідомості майбутнього вчителя музики.
    (Вінниця : Планер, 2011) Брилін, Б. А.; Брилін, Е. Б.; Брылин, Б. А; Брылин, Е. Б.; Brilin, B.A.; Brilin, E. B.
    В статті теорії і практики розглядаються основи розвитку творчої самосвідомості майбутнього вчителя музики в контексті психолого-педагогічних та музикознавчих підходів.