Природничо-географічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b0929c0f-4deb-4287-adc8-94fa5c9a20df

Browse

Search Results

Now showing 1 - 6 of 6
  • Thumbnail Image
    Item
    Структурні компоненти екологічної культури учнів старших класів
    (София. « Бял ГРАД-БГ», 2018) Мандренко, Ю.; Mandrenko, J.; Нікітченко, Л.О.; Никитченко, Л.; Nikitchenko, L.O.
    У статті розглядаються питання, що стосуються структурних компонентів екологічної культури учнів старших класів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Реалізація компетентністного підходу у процесі вивчення природничих дисциплін
    (София. « Бял ГРАД-БГ», 2019) Красій, Т.; Красий, Т.; Krasiy, T.; Яцюк, А.; Yatsyuk, A.; Нікітченко, Л.; Никитченко, Л.; Nikitchenko, L.O.
    Завданням сучасної школи є реалізація компетентнсного підходу в навчанні, який передбачає спрямованість освітнього процесу на формування і розвиток ключових компетенцій особистості. Результатом такого процесу має бути сформованість загальної компетентності людини, яка включає сукупність ключових компетенцій і є інтегрованою характеристикою особистості.
  • Thumbnail Image
    Item
    Сучасний урок біології в сучасних класах
    (Publishing House «Education and Science», 2019) Ляховська, К.; Ляховская, К.; Lyakhovskaya, K.; Довгалюк, А.; Dovgalyuk, A.; Нікітченко, Л.; Никитченко, Л.; Nikitchenko, L.O.
    У статті обговорюються питання що стосуються сучасних форм навчання біології які повинні забезпечити не лише засвоєння глибоких і міцних знань учнями, а й сформувати у них вміння і навички самостійно здобувати нові знання, розвивати творче мислення і пізнавальну активність.
  • Thumbnail Image
    Item
    Зміст, організація та завдання навчальної практики з біологічних дисциплін
    (Praha, 2017) Нікітченко, Л. О.; Никитченко, Л.; Nikitchenko, L. O.
    Навчальна практика з біологічних дисциплін є невід’ємною складовою частиною підготовки фахівців з біології і слугує закріплення знань з дисципліни «ботаніка». Головний методологічний стержень навчальної практики з ботаніки – створення у студента чіткої системи знань про цілісність рослинного організму його макро- і мікроструктуру, пристосувальних особливостях, змін процесів органогенезу, способах розмноження.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування індивідуального стилю педагогічної діяльності
    (England, 2017) Нікітченко, Л. О.; Никитченко, Л.; Nikitchenko, L. O.
    Виховання особистості майбутнього вчителя забезпечується засвоєнням певної системи знань. Тобто, чим більше вчитель знає, тим краще він підготовлений. Але одних теоретичних знань замало: потрібні ще вміння й навички. Тому в процесі навчання у майбутніх педагогів потрібно розвивати певні здібності, формувати професійні якості та вміння, що згодом знадобляться їм у професійній діяльності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Зоологія Хребетних (методичні рекомендації для проведення лабораторних робіт)
    (Вінниця : ВДПУ, 2017) Матвійчук, О. А.; Матвейчук, А. А.; Matviichuk, O. A.; Нікітченко, Л. О.; Никитченко, Л.; Nikitchenko, L. O.;
    Зоологія хребетних – розділ зоології, що вивчає один тип тварин, тип Chordata Хордові. Основними завданнями вивчення дисципліни «Зоологія хребетних» є ознайомити студентів з різноманітністю представників типу хордових, розкрити взаємозв’язки, існуючі між хордовими тваринами та навколишнім середовищем, показати необхідність раціонального використання та охорони хребетних тварин. Навчити студентів с позицій системного підходу аналізувати видовий, популяційний, ценотичний та екосистемний рівні прояву різноманіття хордових тварин а також використовувати методично вірні прийоми для викладу даного предмету в школі.