Факультет іноземних мов

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/8b3994c0-270f-4e57-9a3a-6609126fc292

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 25
  • Item
    Особливості формування іншомовної професійно орієнтованої компетентності майбутніх педагогів у парадигмі диджиталізації лінгвокультурного освітнього простору
    (Вінниця : ФОП Корзун Д. Ю., 2024) Будас, Ю. О.; Бучацька, С. М.; Дмітренко, Н. Є.; Зарічанська, Н. В.; Кириленко, В. В.; Кириленко, Н. М.; Колядич, Ю. В.; Крижановський, А. І.; Лобачук, І. М.; Малінка, О. О.; Матієнко, О. С.; Мельник, Л. В.; Петрова, А. І.; Подзигун, О. А.; Поп, О. Ю.; Федик, Т. В.; Яцишин, О. М.
    У монографії висвітлено результати наукових розвідок проблеми навчання професійно орієнтованого іншомовного спілкування майбутніх учителів. У даному дослідженні авторами було розглянуто теоретичні засади навчання професійно орієнтованого іншомовного спілкування студентів немовних спеціальностей, висвітлено умови створення мовного середовища під час навчання іноземної мови для професійного спілкування, проаналізовано цифрові інструменти та ресурси для покращення вивчення іноземних мов та підвищення мотивації здобувачів вищої освіти на заняттях іноземної мови, подано рекомендації щодо навчання професійно орієнтованого іншомовного спілкування студентів немовних спеціальностей педагогічних закладів вищої освіти. Для викладачів вищих навчальних закладів, науковців, усіх, хто цікавиться зазначеною проблематикою.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підготовка майбутніх вчителів філологічних дисциплін до інноваційної педагогічної діяльності.
    (м.Вінниця, вул. Стеценко, 46/21, СПД Фащіліна Л.А., 2013) Зарічанська, Н. В.; Заричанская, Н. В.; Zarichanska, N. V.
    У дисертації розглянуті підходи до визначення основних понять інноваційної педагогіки. Дано визначення поняття „готовність учителя філологічних дисциплін до інноваційної діяльності”. Висвітлено зміст інноваційної діяльності вчителя філологічних дисциплін, модель і педагогічні умови підготовки студентів до її реалізації (вивчення студентами особливостей і можливостей інноваційних технологій і забезпечення мотивації до інноваційної діяльності; застосування інноваційних педагогічних технологій під час вивчення дисциплін циклу професійно-практичної підготовки; використання інформаційно-комунікаційних технологій для організації інноваційної системи філологічної освіти; апробування студентами інноваційних технологій у процесі педагогічної практики). Представлене сучасне розуміння структурних компонентів готовності майбутніх учителів філологічних дисциплін до інноваційної діяльності, визначені критерії (мотиваційний, когнітивний, операційний і рефлексивний) та показники такої готовності. Проаналізовані окремі аспекти проблеми підготовки майбутніх педагогів-філологів до інноваційної діяльності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання інноваційних технологій в процесі професійної підготовки майбутніх фахівців філологічних спеціальностей.
    (ДВНЗ «УжНУ», 2014) Зарічанська, Н. В.; Заричанская, Н. В.; Zarichanska, N. V.
    В статті розглядаються філологічний освітній простір, що складається з двох типів педагогічних процесів – інноваційних і традиційних. Від того, яка модель освіти – інноваційна чи традиційна – застосовується, залежить і вибір конкретного методу навчання.. Доведено, що застосування інтерактивних технологій різко збільшує відсоток засвоєння матеріалу, оскільки вони впливають не лише на свідомість, а й на почуття.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформатизація наукової і навчально-виховної діяльності ВНЗ в сучасних умовах.
    (Ред. кол. : О. П. Гребельник (голова) та ін. – Київ-Вінниця., 2009) Зарічанська, Н. В.; Заричанская, Н. В.; Zarichanska, N. V.
    Статтю присвячено дослідженню інформатизації наукової і навчально-виховної діяльності вищих навчальних закладів у сучасних умовах.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання тестового контролю в професійній підготовці студентів-філологів.
    (Педагогіка і психологія професійної освіти// Науково-методичний журнал м.Львів., 2009) Зарічанська, Н. В.; Заричанская, Н. В.; Zarichanska, N. V.
    У статті розглянуто використання тестового контролю в професійній підготовці студентів-філологів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання активних методів навчання в професійній підготовці студентів-філологів.
    (Педагогіка і психологія професійної освіти// Науково-методичний журнал м.Львів., 2009) Зарічанська, Н. В.; Заричанская, Н. В.; Zarichanska, N. V.
    У статті розглянуто використання активних методів навчання в професійній підготовці студентів-філологів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування у майбутніх педагогів-філологів професійних умінь та навичок: компетентнісний підхід.
    (Педагогіка і психологія професійної освіти// Науково-методичний журнал м.Львів., 2014) Зарічанська, Н. В.; Заричанская, Н. В.; Zarichanska, N. V.
    Стаття присвячена актуальній проблемі компетентнісного підходу до формування у майбутніх педагогів професійних умінь та навичок. Розглядаються теоретичні та методологічні засади організації навчально-виховного процесу в системі вищої освіти, орієнтованого на підвищення компетентнісного рівня майбутнього учителя та розвиток педагогічних, психологічних, предметних знань і професійно-методичних умінь, спрямованих на формування наукового світогляду та свідомої активної громадянської позиції.
  • Thumbnail Image
    Item
    Реальний стан готовності вчителів філологічних дисциплін до інноваційної діяльності.
    (Вінниця: ТОВ фірма "Планер", 2012) Зарічанська, Н. В.; Заричанская, Н. В.; Zarichanska, N. V.
    У статті виявлено стан готовності вчителя філологічних дисциплін до інноваційної діяльності. Доведено, що інноваційний розвиток системи педагогічної освіти має розроблятися як складова єдиної державної інноваційної освітньої політики держави, що визначить її пріоритетні напрями, суб’єкти та об’єкти перетворень, джерела і механізм інвестування трансформаційних процесів у педагогічній освіті.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання інтерактивних технологій в професійній підготовці викладачів іноземних мов.
    (Київ-Вінниця: ТОВ фірма "Планер", 2017) Зарічанська, Н. В.; Заричанская, Н. В.; Zarichanska, N. V.
    У статті розглянуто проблему застосування методології Case-study у професійній підготовці майбутніх викладачів іноземних мов у вищих навчальних закладах. Доведено, що при послідовному застосуванні даної методики у студентів факультету іноземних мов формуються професійні знання, навички та вміння, необхідні для успішного виконання ними будь-якого виду професійних завдань, так як їх рівень професійної підготовки досягне вимог, що пред'являються ринком праці. Проведений аналіз підтверджує, що в сучасних умовах викладання має поєднувати в собі вироблену багаторічною практикою пасивну, активну й інтерактивну моделі навчання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Ключові компетенції вчителів-філологів у сучасній педагогічній парадигмі
    (Педагогіка і психологія професійної освіти// Науково-методичний журнал м.Львів., 2014) Зарічанська, Н. В.; Заричанская, Н. В.; Zarichanska, N. V.
    Стаття присвячена характеристиці ключових компетенцій майбутніх учителів-філологів в сучасній педагогічній парадигмі. Розглядаються „ключові компетенції” як компетенції, спільні для всіх професій і спеціальностей. Доведено, що ключовими компетенціями можна назвати такі, якими, по-перше, повинен володіти кожен член суспільства, по-друге, можна застосовувати в найрізноманітніших ситуаціях.