Автореферати та дисертації

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/8a546e8e-ce81-4d78-8825-2906a414b663

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Тенденції розвитку туристичної освіти у вищих навчальних закладах німецькомовних країн Західної Європи
    (Вінниця, 2020) Самохвал, Олеся Олександрівна; Самохвал, Олеся Александровна; Samokhval, O.O.
    У дисертації розглянуто теоретико-методологічні засади розвитку систем неперервної туристичної освіти в німецькомовних країнах Західної Європи, проаналізовано їх становлення та розвиток; визначено специфічні внутрішні національні, зовнішні загальноєвропейські та світові чинники, що зумовили формування концепції туристичної освіти в цих країнах; досліджено особливості формування концепції неперервної туристичної освіти в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Люксембургу та Ліхтенштейну в умовах закономірного структурування, функціонування, еволюції туристичної освіти на основі цілісного аналізу педагогічних, політичних та економічних процесів. Обґрунтовано періодизацію становлення і розвитку неперервної туристичної освіти в європейських країнах, яка охоплює три основних етапи (формуючий, організаційний, новітній). Сформульовано напрями імплементації досвіду професійної підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі в ЗВО німецькомовних країн Західної Європи в систему туристичної освіти України.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформаційні технології в системі професійної підготовки майбутніх фармацевтів
    (Вінниця, 2019) Драчук, Мар’яна Іванівна; Драчук, Марьяна Ивановна; Drаchuk, M. I.
    У дисертаційній роботі розкрито зміст поняття «інформаційно-культурологічна компетентність майбутніх фармацевтів»; проаналізовано проблему професійної підготовки майбутніх фармацевтів у контексті розвитку сучасного інформаційного суспільства, визначено особливості інформаційних технологій у професійній діяльності та підготовці майбутніх фармацевтів, досліджено зміст та компоненти інформаційно-культурологічної компетентності майбутніх фармацевтів; запропоновано й обґрунтовано педагогічні умови формування інформаційно-культурологічної компетентності майбутніх фармацевтів (культурологічний підхід до використання інформаційних технологій у професійній освіті майбутніх фармацевтів, взаємодія з роботодавцями та професійна мобільність, врахування чинників зовнішнього та внутрішнього середовища); розроблено та апробовано модель формування інформаційно-культурологічної компетентності фармацевтів. Розроблено загальнометодичні положення та науково-методичне забезпечення процесу формування інформаційно-культурологічної компетентності майбутніх фармацевтів, описано варіативний спецкурс «Інформаційно-культурологічна компетентність майбутнього фармацевта» (на основі базового курсу “Інформаційні технології у фармації”), представлено результати дослідно-експериментальної перевірки формування інформаційно-культурологічної компетентності у професійній підготовці фармацевтів. Узагальнені результати перевірки за мотиваційним, когнітивним та діяльнісним критеріями та визначення їх динаміки у контрольних та експериментальних групах дали змогу зробити висновок про ефективність моделі та позитивний вплив запропонованих педагогічних умов на рівень формування інформаційно-культурологічної компетентності фармацевтів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підготовка майбутніх магістрів медицини до реалізації маркетингу в професійній діяльності
    (Вінниця, 2018) Марчук, Іванна Анатоліївна; Марчук, Иванна Анатольевна; Marchuk, I. A.
    Дисертацію присвячено проблемі підготовки майбутніх магістрів медицини до реалізації маркетингу в професійній діяльності. Проведено аналіз концептуальних засад підготовки майбутніх магістрів медицини у контексті сучасних реформаційних процесів галузі й освітніх реформ. Означено дефініції „підготовка майбутніх магістрів медицини до реалізації маркетингу”, „реалізація маркетингу в професійній діяльності”, „готовність майбутніх магістрів медицини до реалізації маркетингу в професійній діяльності”. Визначено сутність професійної підготовки і структуру готовності майбутніх магістрів медицини до реалізації маркетингу в професійній діяльності: компоненти (ціннісний, мотиваційний, інформаційно-пізнавальний, операційно-технологічний і особистісний), критерії (мотиваційно-ціннісний, когнітивний, організаційно-діяльнісний, рефлексивний), відповідні їм показники, рівні сформованості (низький, середній, високий). Визначено, обґрунтовано й експериментальним шляхом перевірено ефективність педагогічних умов, моделі й науково-методичного забезпечення підготовки майбутніх магістрів медицини до реалізації маркетингу в професійній діяльності