Факультет математики, фізики і комп'ютерних наук

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/44f877e6-8cc7-4edf-aef2-c07df95ea018

Browse

Search Results

Now showing 1 - 4 of 4
  • Thumbnail Image
    Item
    Розвиток професійної компетентності інженерів-педагогів у галузі комп’ютерних технологій
    (Київ-Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2016) Потапчук, О. І; Potapchuk, O.
    У статті обґрунтовано актуальність удосконалення рівня компетентності майбутніх інженерів-педагогів у галузі комп’ютерних технологій. Визначено, що саме компетентності є важливими показниками рівня готовності до професійної діяльності в сучасних умовах розвитку суспільства. Встановлено, що розвиток професійної компетентності під час навчального процесу вимагає врахування психолого-педагогічних особливостей організації підготовки інженерів-педагогів у галузі комп’ютерних технологій до професійної діяльності та визначено основні положення професійної компетентності інженерів-педагогів у галузі комп’ютерних технологій. В статті запропоновано методичні рекомендації щодо розвитку професійної компетентності в майбутніх інженерів-педагогів у галузі комп’ютерних технологій в процесі формування готовності до професійної діяльності у вищих навчальних закладах України. Професійну компетентність інженерів-педагогів у галузі КТ доцільно розглядати як цілеспрямовану взаємодію викладачів і студентів, що сприяє професійному самовизначенню і саморозвитку, гуманізації ціннісно-орієнтованої сфери і зміни їх суб’єктних позицій. Визначено умови ефективного розвитку професійної компетентності майбутніх інженерів-педагогів у галузі КТ, шляхи реалізації вдосконалення професійної компетентності інженерів-педагогів у галузі КТ. Визначено закономірності розвитку професійної компетентності інженерів-педагогів у галузі КТ.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання інформаційних технологій навчання у підготовці вчителя фізики
    (Вінниця: «Діло», 2007) Рибак, С.М.; Rybak, S.M.; Сільвейстр, А.М.; Sіlveуstr, А.М.
    У статті розглянуто використання інформаційних технологій навчання у підготовці вчителя фізики. З’ясовано, що сучасні інформаційні технології відкривають студентам, учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи, створюють нові можливості для творчості, набуття й закріплення необхідних у майбутньому професійних навичок, дозволяють реалізувати принципово нові форми й методи навчання зі застосуванням засобів концептуального й математичного моделювання явищ і процесів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості використання комп’ютерних технологій (КТ) на уроках фізики
    (Вінниця: ПП «Едельвейс і К», 2008) Лисий, М.В.; Lisiy, M.V.; Сільвейстр, А.М.; Sіlveуstr, А.М.; Карбовський, О.Ф.; Карбовский, А.Ф.; Karbovskіy, O.F.
    У статті розглянуто особливості використання комп’ютерних технологій (КТ) на уроках фізики. Звернута увага на вивчення розділу «Електростатика» з комп’ютерною підтримкою. Показано, що крім традиційного пояснення на основі експерименту, ми маємо можливість скористатися педагогічним програмним засобом, що дає можливість використовувати КТ.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання засобів мультимедіа у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
    (Вінниця: ТОВ фірма «Планер», 2009) Корчинський, В. М.; Корчинский, В. Н.; Korchinskiy, V. M.; Сільвейстр, А. М.; Сильвейстр, А. Н.; Silveystr, A. M.
    В статті теоретично обгрунтовані і описані питання використання засобів мультимедіа у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації та розкриті проблеми по відшуканню ефективних шляхів, форм та методів активізації навчального процесу на заняттях і зацікавлення студентів до навчання