Факультет математики, фізики і комп'ютерних наук

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/44f877e6-8cc7-4edf-aef2-c07df95ea018

Browse

Search Results

Now showing 1 - 6 of 6
  • Thumbnail Image
    Item
    Етапи перевірки методичної системи навчання фізики у майбутніх учителів хімії і біології
    (Кам’янець-Подільський: ТОВ «Друкарня Рута», 2016) Сільвейстр, А. М.; Sіlveуstr, А. М.
    Описуються фрагменти етапів педагогічного експерименту перевірки методичної системи навчання фізики у майбутніх учителів хімії і біології.
  • Thumbnail Image
    Item
    Пізнавальний інтерес молодших школярів як психолого-педагогічна проблема
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2019) Коломієць, К. О.; Коломиец, Е. О.; Kolomiets, K. O.; Сільвейстр, А. М.; Sіlveуstr, А. М.
    У статті розглядаються питання пов’язанні з проблемою розвитку пізнавального інтересу як чинника підвищення ефективності освітнього процесу у початковій школі. З’ясовано, що пізнавальний інтерес впливає як на вирішення освітніх так і виховних завдань навчального процесу. Виокремлено чинники, які сприяють формуванню пізнавального інтересу у молодших школярів під час проведення навчальних занять.
  • Thumbnail Image
    Item
    Сучасні технології навчання фізики майбутніх учителів хімії і біології
    (Львів: ЛДУ БЖД, 2015) Сільвейстр, А. М.; Sіlveуstr, А. М.
    В статті розглядаються теоретичні основи застосування сучасних технологій на заняттях з фізики у майбутніх учителів хімії і біології. Викладання фізики, у силу особливостей самої дисципліни, являє собою найбільш сприятливу сферу для застосування сучасних інформаційних технологій. Робота в цьому напрямку містить як чисто демонстраційну складову, що дає студентам розширені подання про можливості використання інформаційних технологій, так і складову, що вимагає активного застосування студентами знань, отриманих на заняттях з інформатики ще зі школи. Використанням сучасних технологій навчання сприяє значному унаочненню програмного матеріалу, що дозволяє краще студентам зрозуміти та засвоїти абстрактні поняття, сформувати практичні вміння та навички. Таким чином, впровадження сучасних технологій в навчальний процес з фізики у майбутніх учителів хімії і біології значно підвищує ефективність навчання, інтенсифікує навчальну діяльність, піднімає продуктивність праці викладачів і студентів та сприяє автоматизації й індивідуалізації процесу навчання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Розвиток системи фізичної освіти у майбутніх учителів хімії і біології
    (К.: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2016) Сільвейстр, А. М.; Sіlveуstr, А. М.
    У статті розглядається система підготовки майбутніх учителів хімії і біології з фізики. Фізична освіта для даних спеціальностей забезпечує фундаментальну, наукову, професійну та практичну підготовку, а це в свою чергу дає можливість студентам даного профілю удосконалювати свої знання, уміння і навички як у науковій та професійній підготовці. Виходячи з реформування і вдосконалення системи фізичної підготовки майбутніх учителів нефізичних спеціальностей педагогічних університетів, ми спираємося на: вивчення та узагальнення здобутків минулого й сьогодення в Україні та за її межами; вивчення пеердового досвіду навчально-виховних закладів; демократичний підхід у навчально-виховному процесі; нові взаємовідносини між викладачами та студентами, які сприяють розвитку творчості та ініціативи; нові прогресивні світові концепції, які надають відкритості системі фізичної освіти в цілому.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування компетентнісного підходу до навчання фізики в учнів загальноосвітніх навчальних закладів
    (Вінниця: ТОВ фірма «Планер», 2013) Дзюба, Л. М.; Дзюба, Л. Н.; Dzyuba, L. M.; Сільвейстр, А. М.; Sіlveуstr, А. М.
    В статті розглядаються теоретичні основи вивчення фізики учнями загальноосвітніх навчальних закладів на основі компетентнісного підходу. Формулюються поняття компетенція та компетентність, як педагогічне явище.
  • Thumbnail Image
    Item
    Організація навчальних занять з фізики у майбутніх учителів хімії і біології
    (Київ: НПУ імені М. П. Драгоманова, 2012) Сільвейстр, А. М.; Sіlveуstr, А. М.
    У статті розглянуто теоретичне обґрунтування організації навчальних занять з фізики у майбутніх учителів хімії і біології та розкрито роль міжпредметних зв’язків фізики, хімії і біології у підвищенні практичної й науково-теоретичної підготовки студентів відповідного профілю.