Кафедра цифрових технологій і професійної освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/28c0d391-1030-4be6-8f9e-c67cd2f8a4eb

Browse

Search Results

Now showing 1 - 4 of 4
  • Thumbnail Image
    Item
    Керування навчальним процесом з використанням навчального порталу
    (Київ ; Вінниц : Планер, 2014) Кобися, А. П.; Кобыся, А. П.; Kobysia, A. P.; Кобися, В. М.; Кобыся, В. М.; Kobysia, V. M.
    У статті розглянуто використання Веб-порталу кафедри як інформаційного освітнього середовища для організації і підтримки навчального процесу з підготовки майбутніх педагогічних працівників у ВНЗ, описані особливості, функції і параметри інформаційного освітнього середовища і роль викладача у ньому
  • Thumbnail Image
    Item
    Самостійне навчання студентів та його якісне забезпечення
    (Київ ; Вінниця : Планер, 2014) Кізім, С. С.; Кизим, С. С.; Kizim, S. S.; Люльчак, С. Ю; Liulchak, S. Yu.
    Розглянуто шляхи організації здійснення самостійної роботи студентів в умовах функціонування інформаційного освітнього середовища та його складових, що забезпечує якісну професійну підготовку майбутніх фахівців
  • Thumbnail Image
    Item
    Організація дистанційного навчання студентів на основі освітнього інформаційного середовища навчального закладу
    (Київ ; Вінниця : Планер, 2015) Кобися, А. П.; Kobysia, A. P.
    У статті наведено структуру інформаційного освітнього середовища кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті і можливості його використання для організації освітнього процесу із застосуванням елементів дистанційного навчання, описано можливості використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій під час вивчення студентами окремих навчальних дисциплін, охарактеризовано структурні елементи навчально-методичного комплексу з дисципліни і способи діяльності студентів у випадку його використання у навчальному процесі для систематизації навчальних матеріалів та для самостійної роботи.
  • Thumbnail Image
    Item
    Самостійна робота студентів в умовах застосування інформаційно-освітнього порталу ВНЗ
    (Київ–Вінниця :ТОВ фірма «Планер», 2016) Коношевський, Л. Л.; Коношевский, Л. Л.; Konoshevsky, L.; Коношевський, О. Л.; Коношевский, О. Л.; Konoshevsky, O.
    У статті висвітлено значення інформаційного освітнього середовища в становленні професійного рівня майбутнього педагогічного фахівця під час СРС. Показано, що це діяльність, організовувана самим студентом у силу його внутрішніх пізнавальних мотивів. СРС, передусім, має бути усвідомлена як вільна щодо вибору, внутрішньо-мотивована діяльність. З’ясовано, що взаємодія студентів і викладачів, організована за допомогою ІКТ, є потужним стимулом щодо організації пізнавальної діяльності студентів, забезпечує мотиваційну основу діяльності, а також дозволяє оцінити її результати. Практика багатьох ВНЗ підтверджує, що лише знання, здобуті самостійною працею, роблять їх вихованців продуктивно мислячими фахівцями, здатними творчо розв’язувати фахові завдання, упевнено відстоювати свої позиції. У статті наголошено, що портальна технологія нині є найбільш раціональним засобом розв’язання перерахованих завдань. Вона може забезпечити розвиток єдиного інформаційного простору, дозволить організувати використання інформаційних ресурсів і управління інформаційними потоками ВНЗ. Інформаційно-освітній портал виступає як один із важливих компонентів у створенні ІОС будь-якого ВНЗ. Впорядкування освітньої інформації у межах інформаційно-освітнього порталу має важливе значення для підвищення якості науково-освітніх ресурсів, сприяє координації й ефективному управлінню розвитком наукових освітньо-інформаційних потоків. Основні переваги побудованого ІОС полягатимуть не лише в ефективнішому розробленні, наповненні та коригуванні навчального контенту інформаційно-освітнього порталу, простому індивідуальному налаштуванні будь-якого курсу під вимоги студента, а й в накопиченні статистики щодо кожного студента.