Факультет педагогіки, психології і професійної освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/1a05f9a6-2c36-4ab2-b59d-71f989010099

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання активних методів навчання в процесі формування навичок самоорганізації майбутніх учителів початкових класів.
    (Вінниця : Планер, 2011) Киливник, А. М.; Киливник, А. М.; Kilivnik, A. M.
    У статті висвітлюються питання використання активних методів навчання в контексті формування навичок самоорганізації майбутніх учителів початкових класів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання активних методів навчання у процесі формування творчої спрямованості майбутніх фахівців з дошкільної та початкової освіти.
    (Вінниця : Планер, 2011) Задорожна-Княгницька, Л. В.; Задорожная-Княгницкая, Л. В.; Zadorozhna-Knyagnytska, L.V.
    У статті розглядається питання підготовки до педагогічної творчості майбутніх фахівців з дошкільної та початкової освіти; розкривається сутність та значення активних методів навчання у цьому процесі.
  • Thumbnail Image
    Item
    Практична підготовка фахівців до організації агротуристичної діяльності
    (Київ ; Вінниця : Планер, 2016) Бойчук, А. П.; Boichuk, A.
    . Стаття присвячена обґрунтуванню форм практичної підготовки майбутніх фахівців до організації та ведення агротуристичної діяльності. Досвід існування агротуристичної галузі показує, що підготовка кадрів для сфери туризму не повною мірою відповідає потребам агротуристичної індустрії Зазначається, що практична підготовка виконує найважливіше завдання в процесі навчання майбутніх фахівців з організації агротуризму та допомагає отримати професійно-практичні навички роботи агротуристичного спрямування. Мета навчально-практичних форм та методів підготовки кадрів максимально спрямована на вдосконалення компетенцій в області майбутньої спеціальності Визначено основні напрямки практичної підготовки майбутніх фахівців агротуризму: активні методи навчання, навчально-виробнича практика, поза аудиторна робота. Автор наголошує, що активні методи навчання вирізняються високим ступенем наближення студентської аудиторії до умов професійної діяльності, до конкретних ситуацій. Практичне виконання робіт у агротуристичних садибах дозволяє сформувати у студентів професійні компетенції фахівця агротуризму, уміння керувати технологіями ведення агротуристичної діяльності. Для закріплення теоретичних знань і отримання практичних навичок застосовуються виїзні практичні заняття, ділові ігри, тренінги, конференції. В процесі проведення різних форм практичної підготовки здійснюється також формування нових знань, вмінь та навичок, пов'язаних зі специфікою виробничого процесу в агротуризмі