Факультет дошкільної і початкової освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/1138775f-1b08-47bf-a499-ce539393afa0

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Педaгoгiчнi умoви opгaнiзaцiї дocлiдження мoлoдших шкoляpiв
    (Вінниця : ФОП Корзун Д. Ю., 2020) Ліхіцька, Л.; Likhitska, L.
    У статті проаналізовані педагогічні умови формування науково дослідних навичок у молодших школярів, етапи становлення умови формування, проблеми, етапи проведення самої роботи та умови успішного захисту.
  • Thumbnail Image
    Item
    Дослідництво як фактор успішної діяльності вихователя
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2018) Пилипенко, Я.Р.; Pylypenko, Y.R.
    У статті йдеться про здатність сучасного вихователя бути дослідником, що є показником високого рівня педагогічної діяльності. Зазначається, що важливим компонентом у педагогічній сфері є дослідницька діяльність, яка характеризується науковим і творчим мисленням, володінням спеціальними знаннями та вміннями щодо використання методів педагогічного дослідження, розвинутими дослідницькими якостями та здібностями, установкою вихователя на постійне ведення дослідницької роботи
  • Thumbnail Image
    Item
    Практикум з історії педагогіки
    (Київ : Видавничий Дім «Слово», 2012) Демченко, О. П.; Демченко, Е. П.; Demchenko, O. P.
    Посібник містить матеріали для роботи студентів на лекціях, під час самостійної роботи, підготовки до семінарських і практичних завдань. У посібнику представлено орієнтовні плани лекцій, систему проблемних запитань і творчих завдань для вивчення, аналізу й осмислення основної й додаткової літератури; завдання для вивчення документів, праць видатних педагогів і просвітителів. Навчально-методичний посібник спрямовано на усвідомлене засвоєння основних шляхів і закономірностей розвитку шкільництва і педагогічної думки, формування в студентів інтересу до української та зарубіжної педагогічної спадщини, її переос-мислення і творчого використання з метою вдосконалення навчально-виховного процесу в сучасній школі.