Факультет дошкільної і початкової освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/1138775f-1b08-47bf-a499-ce539393afa0

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування естетичного смаку молодших школярів засобами образотворчого мистецтва
    (Вінниця: ФОП Корзун Д.Ю., 2018, 2018-11-21) Паранюк, М.; Paranyuk, M.
    В статті досліджується проблема формування естетичного смаку молодших школярів засобами образотворчого мистецтва; висвітлено вікові особливості молодших школярів, як періоду коли формування естетичного смаку набуває ознак системності; окреслено предметну сферу образотворчого мистецтва, яка у ХХ столітті поповнилась новими видами – художньою фотографією та комп’ютерною графікою; зазначено, що формування естетичного смаку відбувається через реалізацію виховного та розвивального потенціалу образотворчого мистецтва, а саме : сприймання, опанування елементів художньо-образної мови образотворчого мистецтва, художньо-творча та художньо-естетична діяльність учнів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Художньо-педагогічний аналіз музичного твору як необхідна складова фахових умінь вчителя початкової школи
    (Науковий журнал «Молодий вчений» ВДПУ імені М.Коцюбинського., 2018) Маринчук, Т. Т.; Marinchuk, T.Т.
    У статті досліджено рівень теоретичної розробки питань художньо-педагогічного аналізу як необхідної складової у фаховій підготовці вчителя початкових класів. Проаналізовано праці у галузі мистецтвознавства, педагогіки і психології художнього сприйняття, які в різній мірі торкаються питань художньо-педагогічного аналізу музики і семантичного підходу при його здійсненні. Охарактеризовано й уточнено низку понять, необхідних для здійснення художньо-педагогічного аналізу, зокрема «художня мова», «художній образ», «художній текст». Виокремлено теоретичні знання, практичні навички й уміння, якими слід послуговуватися у процесі художньо-педагогічного аналізу. Подано власне визначення поняття художньо-педагогічного аналізу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Художньо-педагогічний аналіз музичного твору як необхідна складова фахових умінь вчителя початкової школи
    (Вінниця, 2018) Маринчук, Т. Т.; Marinchuk, T. T.
    У статті досліджено рівень теоретичної розробки питань художньопедагогічного аналізу як необхідної складової у фаховій підготовці вчителя початкових класів. Проаналізовано праці у галузі мистецтвознавства, педагогіки і психології художнього сприйняття, які в різній мірі торкаються питань художньопедагогічного аналізу музики і семантичного підходу при його здійсненні. Охарактеризовано й уточнено низку понять, необхідних для здійснення художньопедагогічного аналізу, зокрема «художня мова», «художній образ», «художній текст». Виокремлено теоретичні знання, практичні навички й уміння, якими слід послуговуватися у процесі художньо-педагогічного аналізу. Подано власне визначення поняття художньо-педагогічного аналізу.