Факультет дошкільної і початкової освіти

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/1138775f-1b08-47bf-a499-ce539393afa0

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Дослідження аспектів підготовки майбутніх учителів початкових класів до проведення інтегрованих занять з молодшими школярами
    (Вінниця : Меркьюрі-Поділля, 2017) Лапшина, І.М.; Lapshyna, I.
    У статті проаналізовано мотиваційний, когнітивний (наявність необхідних знань про інтеграцію як педагогічне явище) та процесуальний (набуття умінь планувати, проводити та оцінювати результативність інтегрованого заняття) аспекти підготовки майбутніх учителів початкових класів до проведення інтегрованих занять у початковій школі, описано педагогічні умови формування готовності студентів до впровадження інтегративних методик в початкову освіту.
  • Thumbnail Image
    Item
    Орфографічні навички набуваєм граючи. Особливості організації словникової роботи у початкових класах
    (Вінниця : ВДПУ, 2014) Лапшина, І. М.; Лапшина, И.; Lapshyna, I.
    Навичка грамотного письма – це система дій щодо встановлення відповідності між слуховим сприйманням та письмовим знаком. Оскільки зв’язок між слуховим сприйманням і графічним позначенням регулюється на підставі принципів правопису, склад орфографічних дій змінюється залежно від типу написання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підготовка майбутніх педагогів до реалізації наступності дошкільної та початкової освіти
    (Вінниця : ВДПУ, 2016) Лапшина, І.; Лапшина, И.; Lapshyna, I.
    Встановлений достатній рівень готовності студентів інституту педагогіки, психології і мистецтв Вінницького державного педагогічного університету до забезпечення наступності навчання і виховання дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку переконує в необхідності переорієнтації й модернізації навчального процесу у ВНЗ на засадах стимулювання у студентів цінностей екології дитинства, формування в них комплексу необхідних професійно-педагогічних умінь і навичок, які дадуть змогу оптимально реалізувати діяльність щодо забезпечення наступності навчання дітей на етапі їхнього вступу до школи. Розв’язанню цих завдань сприяє активна науково-дослідна та організаційно-методична робота викладачів та здобувачів вищої освіти.