Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Розвиток творчого мислення під час навчання основ дизайну як засіб професійного становлення майбутніх учителів трудового навчання та технологій
    (Berlin (Берлін). – Warszawa, 2019) Марущак, О. В.; Marushchak, O. V.; Бербега, І. М.; Бербега, И. Н.; Berbeha, I. M.; Бойчук, С. О.; Бойчук, С. А.; Boichuk, S. O.
    У статті схарактеризовано особливості розвитку творчого мислення під час навчання основ дизайну як засобу професійного становлення майбутніх учителів трудового навчання та технологій; розглянуто особливості мислення художника та дизайнера. З’ясовано, що мислення дизайнера має інтегрований характер, воно включає інженерне та художнє мислення і характеризується образністю, системністю, інноваційністю. Мислення художника супроводжується появою зорових і звукових образів. Кінцевим продуктом творчої діяльності і дизайнера, і художника є образ. У статті запропоновано завдання, що сприяють оволодінню мовою мистецтва, розвитку художньо-творчого сприйняття, формуванню творчого мислення, технічних прийомів реалізації художнього образу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Навчальний матеріал про кристаліти металів і сплавів як засіб формування елементів технічного світогляду майбутніх учителів технологій
    (Київ - Вінниця: ТОВ фірма "Планер", 2017) Іванчук, А. В.; Иванчук, А. В.; Ivanchuk, A. V.; Гунько, М. М.; Гунько, Н. Н.; Gyn'ko, N. N.; Довгалюк, Д. М.; Dovgalyuk, D. M.
    У статті розглядається обґрунтування потреби в структуруванні навчального матеріалу з матеріалознавства і технології виробництва конструкційних матеріалів та наочного його представлення на етапі сприйняття як елементів дидактичних умов формування технічного світогляду майбутніх учителів технологій. В основу структурування навчального матеріалу покладено вибір наскрізної змістової лінії, диференціація елементів матеріалу на головні, базові і допоміжні, складання логічних рядів зображень і структурно-логічних схем. З навчальних посібників відбираються зображення зерен металів і сплавів, з них складаються логічні ряди зображень динаміки зміни морфології зерен при дії різних чинників. Для пояснення логічних ланцюгів зображень складаються структурно-логічні схеми та часткові логічні ланцюги зображень.
  • Thumbnail Image
    Item
    Специфіка вікового сприйняття музики школярами в аспекті взаємодії сторін художнього змісту
    (Бухарест, 2013) Верещагіна-Білявська, О. Є.; Верещагина-Билявская, Е. Е.; Vereshchahina-Biliavska, O. Ye.; Маринчук, Т. Т.; Marynchuk, T. T.
    Автори статті, спираючись на семіотичне вчення Ч. Пірса і теорію В. Холопової про музично-смислову тріаду, визначають залежність вікового сприйняття школярами барокової, класичної та романтичної музики від специфіки взаємодії трьох сторін музичного змісту.