Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Thumbnail Image
    Item
    Підготовка майбутніх бакалаврів музичного мистецтва до професійного саморозвитку
    (Київ : УДУ імені Михайла Драгоманова, 2024) Фрицюк, В. А.; Москвічова, Ю. О.; Фрицюк, В. М.
    Проблема професійного саморозвитку бакалаврів музичного мистецтва розглядається крізь призму готовності майбутніх фахівців до професійної інструментально-виконавської діяльності. Учитель музичного мистецтва постійно виступає в ролі виконавця, ілюстратора, концертмейстера на уроках і також позакласній роботі, використовуючи складний, різноплановий репертуар. Кожен урок в інструментальному класі пропонується будувати так, щоб студент міг самостійно ставити перед собою нові завдання і вчився розв’язувати їх – тому в пропонованій методиці підкреслюється необхідність розвитку мотивації самовдосконалення, стимулювання молодих фахівців до самостійної творчості.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування цифрової компетентності майбутніх вчителів при створенні скетчів графічного матеріалу
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Хоменко, Л.Г.; Khomenko, L.G.
    В статті йдеться про формування цифрової компетентності майбутніх вчителів при створенні скетчів графічного матеріалу. Встановлено, що можна проводити практичні заняття з використання різних програм для створення скетчів, таких як Adobe Illustrator, Sketch, Figma, а також навчати основам дизайну та візуального мислення. Під час віртуальних практичних занять майбутні вчителі можуть навчитися створювати скетчі графічного матеріалу з використанням онлайн-інструментів, таких як Canva, Piktochart, Crello тощо.
  • Thumbnail Image
    Item
    Творчий підхід до розвитку естетичного смаку дітей засобами театралізованої діяльності
    (Вінниця, 2022) Граб, О.
    Стаття присвячена актуальній та важливій проблемі – організації театралізованої діяльності дітей на засадах творчої взаємодії та співпраці, задля прилучення дітей до естетичних цінностей, формування почуття краси та гармонії, розвитку естетичних уподобань та естетичного смаку. Визначено зміст поняття «естетичний смак» в історичній ретроспективі. Окреслено методи та технології організації театралізованої діяльності дітей. Зроблено акцент на особливостях вибору репертуару для дитячого театру.
  • Thumbnail Image
    Item
    Види та рівні дизайнерської діяльності у підготовці майбутніх учителів технологій
    (Вінниця: ПП Балюк І. Б., 2019) Бабчук, Ю. М.; Бабчук, Ю. М.; Babchuk, Yu. M.; Коломієць, Д. І.; Коломиец, Д. И.; Kolomiets, D. I.; Швець, О. А.; Швец, Е. А.; Shvets, O. A.
    У статті визначено види здійснення дизайнерської діяльності та основні рівні її виконання. Зроблено висновок, що навчальна проектна дизайнерська діяльність на різних рівнях відкриває значні можливості для прояву та розвитку творчих здібностей майбутніх учителів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформаційні технології у практиці підготовки майбутніх учителів трудового навчання
    (Вінниця: ТОВ «Твори», 2019) Пухнюк, Михайло; Пухнюк, Михаил; Pukhnyuk, Michael; Соловей, Віктор; Соловей, Виктор; Solovei, Victor
    У статті актуалізовано важливість використання сучасних інформаційних технологій у процесі підготовки майбутніх учителів трудового навчання та технологій. Розкрито спектр використання комп’ютерної графіки в різних галузях виробництва та навчання. Поряд із аналізом підходів щодо визначень інформаційних технологій (ІТ), засобів та методів їх впровадження в освітній процес вищої школи продемонстровано практичні шляхи реалізації методики використання ІТ у навчанні та вихованні студентів.