Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 9 of 9
  • Thumbnail Image
    Item
    Генеза технології веб-квест в освітньому процесі
    (Вінниця : Меркьюрі-Поділля, 2023) Хоруженко, Т. А.
    У статті розглянуто генезу технології веб-квест в освітньому процесі, наведено історію виникнення освітніх квестів, подано визначення поняття веб-квесту та описано його особливості, здійснено огляд підходів до класифікації веб-квестів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Академічна доброчесність: досвід Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Ільченко, О. Ю.
    В статті акцентовано увагу на академічній доброчесності як важливому факторові забезпечення якості вищої освіти. У зв’язку із цим, проаналізовано досвід Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання функціональних особливостей мистецтва виготовлення народної іграшки з природних матеріалів в освітньому процесі
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2022) Красильникова, І.В.; Krasilnikova, I.V.; Мусловець, А.О.; Muslovets, A.O.; Пасєка, Д.В.; Pasieka, D.V.
    У статті проаналізовано виховний потенціал мистецтва виготовлення народної іграшки з природніх матеріалів як засобу формування та розвитку ціннісних якостей особистості; розкрито естетично-терапевтичні можливості впливу на людину. У дослідженні освітлено багатофункціональні особливості мистецтва виготовлення народної іграшки з природніх матеріалів, які ефективно покращують освітній процес і результативно підсилюють національне, патріотичне, естетичне виховання, а також генерують та поглиблюють творче, креативне мислення.
  • Thumbnail Image
    Item
    Характерні особливості мистецтва традиційних українських писанок: символіка, колористика, орнаментальні композиції
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2021) Красильникова, І.В.; Krasilnikova, I.V.; Тихолаз, Д.В.; Tykholaz, D.V.; Шимановська, О.С.; Shimanovskaya, O.S.
    У статті розглянуті можливості та шляхи формування та розвитку світогляду, естетичних ідеалів, моральних цінностей, творчого та просторового мислення засобами національною української культури. Також розкритий виховний та освітній потенціал та позитивний вплив на підростаюче покоління засобами мистецтва традиційних українських писанок.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інтерактивні технології як засіб розвитку творчих здібностей учнів 5-9 класів на уроках трудового навчання
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2021) Савчук, І.В.; Savchuk, I.V.; Дощечкина, І.В.; Doshchechkyna, I.V.; Трубіна, Т.С.; Trubina, T.S.; Побережний, Ю.Ю.; Poberezhnyy, YU.YU.
    У статті проаналізовано процес використання інтерактивних технологій в освітньому середовищі як засобу розвитку творчих здібностей школярів. На розвиток творчих орієнтацій та здібностей учнів 5-9 класів, впливає суспільство, сім’я, друзі тощо, проте ці важливі задачі успішно і ефективно реалізує система освіти у навчально-виховному процесі. Цю задачу значною мірою можливо вирішити через впровадження інноваційних технологій, серед яких важливу роль відіграють інтерактивні технології, що забезпечують взаємодію педагога та учня. Для особистісно зорієнтованого підходу до навчання інтерактивні технології є найбільш дієвими. Під час застосування інтерактивних технологій створюються моделі реальних життєвих ситуацій, використовуються проблеми, що спільно вирішуються. Тому інтерактивні технології навчання найбільше сприяють формуванню у школярів творчих умінь і навичок, виробленню особистих цінностей, створюють атмосферу співробітництва, творчої взаємодії у навчанні, чого значно важче досягти, послуговуючись виключно традиційними методами та прийомами навчання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Розвиток музичного мислення в учнів підліткового віку засобами інтерактивних художньо-педагогічних технологій на уроках музичного мистецтва: магістерська робота
    (Вінниця: ВДПУ, 2020) Заволович, Ольга Олександрівна
    Дослідження довело, що використання інтерактивних художньо-педагогічних технологій навчання на уроках музичного мистецтва сприяє переходу учнів на вищий рівень естетичної вихованості, формує їх музичний смак; ефективно впливає на розвиток музичного мислення учнів підліткового віку: підсвідоме накопичення музичного та психологічного досвіду, драматургічно грамотна побудова уроку, активізація всіх рівнів музичного мислення в роботі над конкретними творами. Це благотворно позначається і на загальному розвитку учнів, і на результатах їх музичної діяльності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Організація освітнього процесу майбутніх вчителів трудового навчання та технологій при вивченні навчальної дисципліни «Основи дизайну»
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2020) Савчук, І.В.; Савчук, И.В.; Savchuk, I.V.; Макоцька, Г. В.; Makotska, G. V.
    У статті розглянуто особливості організації освітнього процесу майбутніх вчителів трудового навчання та технологій при вивченні навчальної дисципліни «Основи дизайну», визначених через їх тематику та форми організації, а також проаналізовано зміст навчального матеріалу означеної навчальної дисципліни відповідно до вимог кредитно-модульної системи.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання хмарних технологій у професійній підготовці майбутніх учителів трудового навчання та технологій
    (Вінниця: ПП Балюк І. Б., 2019) Салацінська, Л. А.; Салацинская, Л. А.; Salatsinska, L. A.; Салацінська, О. Л.; Салацинская, О. Л.; Salatsinska, O. L.
    У статті проаналізовано можливості використання хмарних технологій, наведено розробки використання «хмари слів», для підвищення якості професійної підготовки майбутніх учителів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Національні цінності в свідомості майбутніх учителів – історичний аспект
    (Вінниця: ПП Балюк І. Б., 2019) Зузяк, Т. П.; Zuzyak, T. P.; Савчук, І. В.; Савчук, И. В.; Savchuk, I. V.; Зьомка, М. О.; Земка, М. О.; Zomka, M. O.; Павлова, В. П.; Pavlova, V. P.
    У статті проведено аналіз національних цінностей, розкрито їх значення у освітньо-виховному процесі підготовки майбутніх учителів в Україні.