Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Інформаційні технології у практиці підготовки майбутніх учителів трудового навчання
    (Вінниця: ТОВ «Твори», 2019) Пухнюк, Михайло; Пухнюк, Михаил; Pukhnyuk, Michael; Соловей, Віктор; Соловей, Виктор; Solovei, Victor
    У статті актуалізовано важливість використання сучасних інформаційних технологій у процесі підготовки майбутніх учителів трудового навчання та технологій. Розкрито спектр використання комп’ютерної графіки в різних галузях виробництва та навчання. Поряд із аналізом підходів щодо визначень інформаційних технологій (ІТ), засобів та методів їх впровадження в освітній процес вищої школи продемонстровано практичні шляхи реалізації методики використання ІТ у навчанні та вихованні студентів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Аналіз геометричної форми та розмірів деталі під час комп’ютерного моделювання тривимірних об'єктів
    (Вінниця: ПП Балюк І. Б., 2019) Цвілик, С. Д.; Цвилык, С. Д.; Tsvilik, S. D.; Асаулова, Т. В.; Asaulova, T. V.
    У статті аналізуються функції і логічні операції комп’ютерного моделювання тривимірних тіл й аналізу їх геометричної форми, що застосовуються у процесі виготовлення проектно-конструкторської документації та під час навчання графічних дисциплін у середній, професійній школі та в закладах вищої освіти. Встановлено, що застосування комп’ютерних моделей під час аналізу геометричної форми предмета активізує освітній процес, прискорює процеси проектування, оновлює графічні знання на основі сучасних комп’ютерних технологій.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування систем автоматизованого проектування у виготовленні проектно-технологічної документації сучасного виробництва і в освітньому процесі
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі Поділля», 2018) Кординал, С. А.; Cordinal, S. A.; Асаулова, Т. В.; Asaulova, T. V.; Цвілик, С. Д.; Цвилык, С. Д.; Tsvilik, S. D.
    В статті аналізуються риси сучасних систем автоматизованого проектування, які застосовуються у процесі виготовлення проектно-конструкторської документації та під час навчання графічних дисциплін у середній, професійній школі та в закладах вищої освіти. Встановлено, що створюються принципово нові методики викладу графічних знань на базі сучасних комп’ютерних технологій. Особливістю цих методик є вивчення цих систем в процесі освоєння конкретної галузі знань: основ виробництва, технічного креслення, природничо-математичних дисциплін.