Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Item
    Педагогічні умови формування готовності майбутніх учителів музичного мистецтва до виховання національної самосвідомості учнів у загальноосвітніх закладах.
    (Вінниця: ТОВ фірма «Планер», 2018) Дроздова, К. Є.; Drozdova, K. E.; Василевська-Скупа, Л. П.; Vasylevska-Skupa, L. P.
    У статті обґрунтовані педагогічні умови формування готовності майбутніх учителів музичного мистецтва до виховання національної самосвідомості учнів у загальноосвітніх навчальних закладах. Аналіз літературних джерел показує, що проблема визначення педагогічних умов формування готовності майбутніх учителів музичного мистецтва до виховання національної самосвідомості учнів набуває особливого значення. Виокремлено та охарактеризовано педагогічні умови, які найбільш ефективно впливатимуть на формування готовності майбутніх учителів музичного мистецтва до виховання національної самосвідомості учнів: цілеспрямований розвиток мотивації студентів до виховання національної самосвідомості учнів; забезпечення зразків освітньо-виховного середовища, у процесі співтворчості учителів та студентів; відбір і систематизація музичного репертуару. Створення педагогічних умов формування готовності майбутніх учителів музичного мистецтва сприяє вихованню в учнів національної самосвідомості, почуття патріотизму, моральності, любові до рідної Батьківщини та гордості за свою Вітчизну.
  • Thumbnail Image
    Item
    Роль сучасних музично-комп’ютерних технологій у фаховій підготовці майбутнього вчителя музичного мистецтва
    (Рівне: РДГУ, 2017) Кушнір, Катерина Володимирівна; Кушнир, Екатерина Владимировна
    У статті розглядається одне з актуальних питань музичної педагогіки – оновлення змісту фахової підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва, що ґрунтується на упровадженні музично-комп’ютерних технологій в навчання та застосуванні нових інформаційних технологій. Досліджується значущість наданих комп’ютером принципово нових можливостей у розвитку професійного мислення майбутнього вчителя музичного мистецтва, що дозволяє істотно доповнити та змінити сам характер його діяльності, що сприятиме духовному розвитку особистості та формуванню її ціннісних компетентностей. Розглядається можливість інтеграції музично-комп’ютерних технологій в навчальному процесі, на прикладі з дисципліни «Хорове аранжування».
  • Thumbnail Image
    Item
    Підготовка майбутнього вчителя музичного мистецтва до хорової роботи в школі
    (Київ ; Вінниця : Планер, 2015) Білозерська, Г. О.; Bilozerska, H. O.; Лозінська, Т. О.; Лозинская, Т. А.; Lozinska, T. O.
    У статті розкрито особливості підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва до хорової роботи в школі. Автори підкреслюють, що підґрунтям для формування основних професійних компетенцій учителя музичного мистецтва в практиці вишівської підготовки мають бути курси диригування, вокального класу, хорового класу. Робота вчителя музичного мистецтва з дітьми має будуватися з урахуванням принципу спадковості в організації вокально-хорового виховання.