Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 6 of 6
  • Thumbnail Image
    Item
    Арт-технології у роботі з учнями
    (Вінниця : ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2024) Поліщук, І.А.; Кудря, О.В.
    У статті актуалізується питання використання арт-технологій у навчально-виховній роботі з учнями. Розглянуто сучасні види арт-технологій у роботі з дітьми різних вікових категорій. Запропоновано способи, якими вчителі можуть на основі використання арт-терапії створювати освітнє середовище, яке сприяє творчості та самовираженню особистості.
  • Thumbnail Image
    Item
    Екологічний аспект у проектуванні освітнього середовища для здобувачів професійної освіти дизайнерського спрямування
    (Вінниця : ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2024) Гриценко, Л.О.; Піхуля, А.О.
    У статті розглядається важливість інтеграції екологічного аспекту в проектуванні освітнього середовища для здобувачів професійної освіти дизайнерського спрямування. Акцентується на розробці курсів та програм, що включають екологічні знання і практики, спрямовані на формування у студентів глибокого розуміння сталого розвитку та екологічної відповідальності. Дослідження підкреслює необхідність розвитку критичного мислення та інноваційних підходів у дизайнерських рішеннях для досягнення екологічної стійкості.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування додатків Google на уроках як засобу формування технологічної культури
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Близнюк, М.М.; Blyznyuk, M.M.; Кір'ян, С.В.; Kiryan, S.V.
    У статті порушується питання про можливості застосування додатків Google на заняттях як засобу формування технологічної культури. Представлено переваги, можливості та перспективи використання Google-сервісів у сучасному освітньому середовищі.
  • Thumbnail Image
    Item
    Дидактичні можливості комп’ютерно-інформаційних технологій у навчанні технологій конструкційних матеріалів учнів старшої школи
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2021) Гаркушевський, В.С.; Garkushevsky, V.S.; Цвілик, С.Д.; Tsvilyk, S.D.; Заболотна, К.С.; Zabolotna, K.S.; Зеленько, М.А.; Zelenko, M.A.
    У статті йдеться про дидактичні можливості комп’ютерно-інформаційних технологій у навчанні технологій конструкційних матеріалів учнів старшої школи. Встановлено, виклад теоретичного матеріалу з технологій виробництва конструкційних матеріалів часто супроводжується демонструванням основних теоретичних положень засобами навчальних комп’ютерних презентацій або робочого середовища найпоширеніших систем автоматизованого проєктування (САПР), а реалізація педагогічного контролю можлива засобами комп’ютерних програмних оболонок (KTC Net, TestMan, TestReader, VeralTest тощо), що наповнюються тестовими завданнями певної складності й ваги оцінювання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Виховання художньо-естетичного смаку школярів засобами мистецтва писанкарства
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2020) Савчук, І.В.; Savchuk, I.V.; Тихолаз, Д.В.; Tykholaz, D.V.
    У статті висвітлюються поняття естетичного виховання, аналізуються напрямки розвитку художнього смаку учнівської молоді, а також розглядаються питання виховання художньо-естетичного смаку старших школярів засобами мистецтва писанкарства. У дослідженні також висвітлені питання різноманітних функцій писанкарства, які мають ефективне виховне значення.
  • Thumbnail Image
    Item
    Педагогічні та музично-естетичні вимоги до формування розвивального середовища професійної підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва
    (Київ-Вінниця: ФОП Тарнашинський О.В., 2017) Білозерська, Ганна Олегівна; Белозерская, Анна Олеговна; Belozerskaya, A.O.
    У статті розглядаються педагогічні та музично-естетичні вимоги формування розвивального середовища професійної підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва, професійне спрямування спеціальних предметів в освітньому процесі мистецького факультету на основі посилення міжпредметних зв’язків, забезпечення професійного розвитку особистості студента, розкриття його індивідуальних можливостей, його самоактуалізацію, усвідомлення ціннісного ставлення до обраної професії. Проведено аналіз поняття «розвивальне освітнє середовище», виділено три основних параметри його реалізації; обґрунтовано, що важливою умовою формування розвивального середовища професійної підготовки на музично-педагогічному факультеті є авторитетність його професорсько-викладацького складу. Визначено, що інноваційна діяльність музичних факультетів вищих педагогічних навчальних закладів торкається фундаментальних аспектів реорганізації сучасної музично-педагогічної освіти і спрямована на: визнання самоцінності людської особистості; усвідомлення права особистості на вільний розвиток; уявлення про розвиток професійних якостей особистості вчителя музики, розуміння ним необхідності професійного самовдосконалення; розвиток художньо-естетичної культури як комплексу якостей особистості.