Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Thumbnail Image
    Item
    Методика навчання швейних технологій за методом проєктів у професійній (професійно-технічній) школі
    (Вінниця : ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2024) Івацко, Т.С.; Гусак, Р.В.
    В статті йдеться про особливості навчання швейних технологій за методом проєктів у професійній школі. Встановлено, що в проєктному навчанні закріплюються знання з конструювання одягу, засвоюється методика моделювання, використовуються прогресивні технології, що скорочують витрати часу на обробку виробу, поліпшують якість, зовнішній вигляд, зменшують трудомісткість виготовлення. Творча проєктна діяльність учнів професійної школи сприяє формуванню у них адекватної самооцінки, готує до професійної діяльності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Алгоритмізація пізнавальної діяльності учнів середньої та професійної школи у комп’ютерному навчанні графічних дисциплін
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Гаркушевський, В.С.; Harkushevsky, V.S.,; Гусятинська, В.І.; Husyatynska, V.I.; Вовк, К.В.; Vovk, K.V.
    В статті йдеться про поєднання комп’ютерних і традиційних (немашинних) технологій графічної підготовки учнів середньої та професійної школи. Головною умовою достатньо швидкого й правильного виконання побудов в графічному редакторі є знайомство користувача з основними принципами роботи. Встановлено, що раціональним дидактично обґрунтований алгоритм навчально-пізнавальної діяльності учнів за новою комп’ютерною технологією містить: теоретичний курс (зміст навчання); вивчення теоретичного матеріалу за допомогою комп’ютера; усвідомлення й закріплення теорії за допомогою інтерактивних курсів; формування й розвиток графічних практичних умінь та здатностей з використанням комп’ютера; оцінювання набутих графічних компетентностей з використанням автоматизованого контролю знань в режимі самоконтролю й контролю.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості навчання швейних технологій за методом проєктів у середній та професійній школі
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2022) Цвілик, С.Д.; Tsvilyk, S.D.; Непомняща, О.О.; Nepomnyashcha, O.O.; Сологуб, Ю.С.; Sologub, Yu.S.
    В статті йдеться про особливості навчання швейних технологій за методом проєктів у середній та професійній школі. Встановлено, що в проєктному навчанні закріплюються знання з конструювання одягу, засвоюється методика моделювання, використовуються прогресивні технології, що скорочують витрати часу на обробку виробу, поліпшують якість, зовнішній вигляд, зменшують трудомісткість виготовлення. Творча проєктна діяльність учнів середньої та професійної школи сприяє формуванню у них адекватної самооцінки, готує до професійної діяльності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування алгоритмів МІСRОSOFT ЕХСЕL у виконанні розрахунково-графічних завдань з технологій обробки матеріалів у середній та професійній школі
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2022) Гаркушевський, В.С.; Harkushkvskyi, V.S.; Бабич, В.В.; Babych, V.V.; Подвальнюк, А.І.; Podvalniuk, A.I
    У статті схарактеризовано методичні аспекти застосування алгоритмів МІСRОSOFT ЕХСЕL під час виконання й перевірки розрахунково-графічних завдань з технологій обробки матеріалів учнів середньої та професійної школи. Встановлено, що у перевірці розрахунково-графічних завдань з обробки конструкційних матеріалів складно здійснювати контроль за правильністю отриманих відповідей. Ефективним в даному випадку буде використання електронних таблиць. Для цього потрібно створити розрахунковий алгоритм, за допомогою якого будуть здійснюватися розрахунки, що дає змогу за невеликий проміжок часу здійснювати комплексний контроль.
  • Thumbnail Image
    Item
    Методика виконання творчого проекту «Українська народна писанка» учнями гімназії
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2020) Сідлецька, Н. Ю.; Сидлецкая, Н. Е.; Sidletska, N. Yu.; Сідлецький, Р. С.; Sidletsky, R. S.; Цвілик, С.Д.; Tsvilyk, S. D.
    У статті йдеться про проектну діяльність учнів під час трудового навчання учнів у школі та художньо-творчої діяльності у позашкільній освіті. Встановлено, що обґрунтована й спланована творча навчально-технологічна діяльність, котра передбачає обґрунтування, планування, розроблення конструкції, технологію виготовлення та реалізацію об’єктів проектування, сприяє становленню особистості учня школи. Особливим аспектом такої діяльності є художня складова з елементами народних традицій, зокрема ми передбачаємо таке проектування з українського писанкарства.