Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 7 of 7
  • Thumbnail Image
    Item
    Комп’ютерно-орієнтоване навчання креслення учнів профільної школи засобами системи КОМПАС 3D
    (Вінниця : ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2024) Цвілик, С.Д.; Сологуб, Ю.С.; Злагоднюк, М.С.
    У статті йдеться про методичні особливості налаштування системи КОМПАС 3D у навчанні креслення учнів профільної школи. Запропоновано рекомендації, призначені для покрокового засвоєння основ використання програми для креслення Компас ЗD LТ V8 під час навчання креслення або під час вивчення окремих тем з креслення в структурі навчання технологій.
  • Thumbnail Image
    Item
    Визначення змісту графічних компетентностей учнів профільної школи
    (Вінниця : ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2024) Цвілик, С.Д.; Андрусишена, Д.А.; Цвілик, Р.О.
    Анотація. Графічна підготовка в школі має загальноосвітній характер і сприяє політехнічній освіті учнів, розвиткові у них графічних і технічних компетентностей та формуванню просторового мислення. Запропоновано певне бачення змісту освітніх ліній креслення та графічних компетентностей учнів профільної школи. Підкреслено важливість встановлення й реалізації систем міжпредметних зв’язків креслення й технологічних основ виробництва.
  • Thumbnail Image
    Item
    Конструювання віртуальних об’ємних моделей геометричних тіл, гранних та кривих поверхонь у середовищі КОМПАС-3D
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Ткачук, Н.І.; Tkachuk, N.I.; Бабич, В.В.; Babych, V.V.; Цвілик, С.Д.; Tsvilyk, S.D.
    В статті розглянуто сутність тривимірного моделювання геометричних тіл засобами логічних операцій у середовищі КОМПАС-3D. Визначено, що моделювання технічних і фізичних явищ, просторових об’єктів на комп’ютері замінює реальний простір віртуальним і досліди, що проводилися раніше в окремих освітніх закладах, в природничо-наукових лабораторіях (складні, високовартісні й небезпечні досліди), просторові перетворення геометричних і технічних об’єктів, явища, недоступні для спостереження, моделюються і стають доступними.
  • Thumbnail Image
    Item
    Моделювання поверхонь обертання у комп’ютерному навчанні креслення учнів середньої освіти
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Шевчук, Т.І.; Shevchuk, T.I.; Нікітчина, Т.В.; Shevchuk, T.V.; Цвілик, С.Д.; Tsvilyk, S.D.
    В статті розглянуто методику створення тривимірних моделей у середовищі КОМПАС-3D. Надано методичні рекомендації та створено моделі деталей.
  • Thumbnail Image
    Item
    Комп’ютерне моделювання поверхонь обертання у графічній підготовці учнів загальної середньої та професійної освіти
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2022) Цвілик, С.Д.; Tsvilyk, S.D.; Ткачук, Н.І.; Tkachuk, N.I.; Коломієць, Н.І.; Kolomiets, N.I.
    В статті розглянуто методику комп’ютерного моделювання поверхонь обертання у середовищі КОМПАС-3D. Надано методичні рекомендації по створенню моделі деталі для учнів закладів загальної середньої та професійної освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Побудова ескізу тарілки засобами комп’ютерного моделювання у середовищі КОМПАС-3D
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля»., 2020) Цвілик, С.Д.; Tsvilyk, S. D.; Музика, О.Р.; Музика, Е. Р.; Muzyka, O.R.; Шевчук, Ю.С.; Shevchuk, Yu. S.
    В статті розглянуто методику створення тривимірної моделі у середовищі КОМПАС-3D. Надано методичні рекомендації та створено модель тарілки. Встановлено, що сучасні теорії навчання не можуть бути окремо застосовані у напрацюванні певного програмного та навчально-методичного забезпечення, а існуючі форми організації комп’ютерного навчання на засадах цих теорій поки що малоефективні з причин складності технологізації педагогічних систем на нинішньому етапі їхнього розвитку.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування змісту графічної підготовки учнів середньої школи в умовах профільного навчання
    (Вінниця: ПП Балюк І. Б., 2018) Буравицький, В. П.; Буравицкий, В. П.; Browitsky, V. P.; Котенко, Я. М.; Kotenko, Ya. M.; Цвілик, С.Д.; Цвилык, С.Д.; Tsvilik, S. D.
    Враховуючи уніфікованість графічних знань для різних галузей матеріальної діяльності в статті запропоновано певне бачення змісту графічної підготовки учнів під час профільного навчання та методичні напрацювання з технології його реалізації в освітньому процесі.