Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості виконання орнаментальної композиції з використанням стилізації природного аналога
    (Вінниця : ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2024) Орлова, Н.С.; Трофімова, В.І.
    Робота присвячена аналізу графічного виконання орнаментальної композиції з використанням стилізації природного аналога. Визначено мету та види стилізації, основні вимоги до зарисовок природніх форм. Схарактеризовано три основних типи орнаменту (у смузі, сітчастий, центричний) та особливості декоративної трансформації природних мотивів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості використання кольорової гами в дизайні сучасної архітектури
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2023) Орлова, Н.С.; Orlova, N.S.
    Робота присвячена аналізу історичних обставин, художніх принципів і причин виникнення в сучасній архітектурі нових, різноманітних кольорових концепцій. Наводиться короткий екскурс в історію основних тенденцій вибору кольору в архітектурі ХХ століття. На основі ідей, виражених найвідомішими європейськими архітекторами, робиться висновок про те, що колір орієнтований на мінливість (перетворення, фрагментацію, рух та новизну) та розкриття свободи творчості архітекторів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Конвергенція принципів бароко з національною українською традицією
    (Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля», 2022) Орлова, Н.С.; Orlova, N.S.
    У статті проаналізовано час становлення та утвердження стилю українського бароко, який поширився на всі види мистецтва: архітектуру, скульптуру, живопис, графіку тощо. Відзначено, що українське бароко часто називають «козацьким», оскільки саме козацтво було носієм і замовником нового художнього смаку. Продемонстровано, що козацтво не лише споживало художні цінності, виступаючи в ролі багатого замовника, а і будувало власне культурне та естетичне середовище, виступаючи рушієм духовного життя й творцем самобутніх художніх цінностей.