Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Навчальні задачі з машинознавства для гурткової роботи
    (Вінниця: ТОВ "Меркьюрі Поділля", 2018) Іванчук, А. В.; Иванчук, А. В.; Ivanchuk, A. V.; Людва, О. В.; Людва, А. В.; Lyudva, O. V.
    У статті розглядається проблема формування технічного мислення школярів у гуртках технічної творчості з використанням задач з машинознавства. Оскільки основою будь-якої робочої машини є її привод,то знання про нього володіють політехнічними властивостями. Запропоновано методичні підходи до розробки задач з машинознавства для гурткової роботи, розроблених на базі навчального матеріалу про привод машин. Стверджується, що для формування і розвитку технічного мислення школярів на базі навчального матеріалу про привод машини можливе, якщо використовувати в якості освітнього ресурсу конструкторські і проектні типи навчальних задач.
  • Thumbnail Image
    Item
    Машинознавча складова загальнотехнічної підготовки майбутніх учителів технологій у контексті реалізації культурологічної концепції технологічної освіти
    (Київ-Вінниця: ТОВ фірма «Планер», 2018) Іванчук, А. В.; Иванчук, А. В.; Ivanchuk, A. V.
    У статті розглядається обґрунтування потреби в структуруванні навчального матеріалу з машинознавства в змістовому модулі «Деталі машин» навчальної дисципліни «Робочі машини». В якості базового поняття, за допомогою якого розкривається система навчальних понять, що дозволяють формувати технічний світогляд майбутніх учителів технологій, вибрано привод машини. Запропоновано навчальні цілі вивчення приводу машин майбутніми учителями технологій та дві системи навчальних понять – «Морфологія приводу машин» і «Природничі основи функціонування морфологічних елементів приводу машин». Новий підхід до вивчення змістового модуля «Деталі машин» майбутніми вчителями технологій сприятиме формуванню в них технічного світогляду як необхідної умови для організації технологічної освіти школярів на основі методу проектів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Методичні вказівки для підготовки до комплексного державного екзамену з машинознавства і основ виробництва для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» напряму підготовки 6.010103 «Технологічна освіта»
    (Вінниця: ВДПУ, 2017) Гаркушевський, В. С.; Гаркушевский, В. С.; Garkushevsky, V. S.; Іванчук, А. В.; Иванчук, А. В.; Ivanchuk, A. V.; Марущак, О. В.; Maruschak, O. V.; Матвійчук, А. Я.; Матвийчук, А. Я.; Matviychuk, A. Ya.; Цвілик, С. Д.; Цвилык, С. Д.; Tsvilik, S. D.
    Методичні вказівки складено на допомогу студентам, які здобувають фах учителя технології за напрямом «Технологічна освіта».