Факультет мистецтв і художньо-освітніх технологій

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b8c31212-66fe-4d21-b8fe-45d63fdbe3aa

Browse

Search Results

Now showing 1 - 4 of 4
  • Thumbnail Image
    Item
    Розвиток естетичної культури студентів мистецьких спеціальностей у процесі музично-творчої діяльності: теорія і методика
    (Вінниця : Нова книга, 2019) Брилін, Б. А.; Бриліна, В. Л.; Брилін, Е. Б.
    У монографії розглянуто творчі аспекти вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців мистецького напрямку у вищих навчальних закладах, спрямовані на актуалізацію процесу розвитку їхньої естетичної культури. Виявлені філософські психолого-педагогічні та мистецтвознавчі передумови пріоритетних напрямків розвитку естетичної культури майбутнього фахівця у процесі концептуального підходу в освоєнні технологій музичної творчості; обґрунтовано дидактичні можливості науково-методичного потенціалу музично-творчої діяльності, де основним сутнісним ядром виступає стратегія спрямування навчання на досягнення студентами достатнього рівня естетичної культури у вирішенні завдань навчально-творчої діяльності серед учнів та молоді. Видання розраховане на науковців, викладачів і студентів мистецьких спеціальностей, учителів та методистів музичної освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Педагогічний аспект проблеми розвитку обдарованих студентів мистецьких спеціальностей
    (Вінниця : Твори, 2019) Брилін, Б. А.; Бриліна, В. Л.
    Статтю присвячено розгляду різних підходів до проблеми розвитку музично обдарованих студентів у вищих навчальних закладах. Проаналізовано деякі теоретико-методичні засади їхньої професійної підготовки на підставі загальнонаукових принципів і конкретно мистецьких можливостей.Виокремлено основні структурні складові музичної обдарованості: здібності, творча діяльність, уява та інші. У статті також закцентовано увагу, на тому, що робота з обдарованими студентами-музикантами потребує не лише відповідне методичне портфоліо, але й активне творче та наукове забезпечення педагогічних дій у процесі навчання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Фахова підготовка студентів мистецьких спеціальностей як полікультурна проблем
    (Вінниця: ФОП Корзун Д.Ю., 2018, 2019-10-10) Брилін, Б.А.; Brilin, B.A.; Бриліна, В. Л.; Brilin, V.L.
    Сучасна педагогічна наука в Україні має своєю найважливішою метою осягнення належної професійної підготовки майбутніх фахівців різних галузей знань особливо мистецького напрямку. Серед засобів мистецької підготовки вчителя суттєва роль належить музичному мистецтву, яке впливаючи на механізми розвитку естетичної культури, сприяє збагаченню духовного світу особистості.
  • Thumbnail Image
    Item
    Педагогічне значення вокального фольклору в музично-естетичному вихованні
    (Київ ; Вінниця : Планер, 2015) Бриліна, В. Л.; Брилина, В. Л.; Brylina, V. L.
    У статті розглядається фольклор як засіб фахової підготовки студентів-музикантів.