Природничо-географічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b0929c0f-4deb-4287-adc8-94fa5c9a20df

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 53
  • Item
    Вплив препаратів рістрегулюючої дії Авангард Стимул та Rival на проростання насіння баклажанів
    (Вінниця: ВДПУ, 2024) Савчук, А.А.; Марчук, В.Ю.; Ткачук, О.О.
    Встановлено, що застосування препаратів Авангард Стимул та Rival на етапі обробки насіння баклажанів сорту Честер F1 призводило до зростання показника енергії проростання.
  • Item
    Вплив ретарданту хлормекватхлориду на формування пігментної системи дистків рослин гірчиці білої
    (Вінниця: ВДПУ, 2024) Поливаний, С.В.
    Використання ретарданту хлормекватхлориду зміни у морфогенезі та формуванніі листкового апарату. Застосування ретарданту призводило до збільшення вмісту хлорофілів та коротинїдів
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив фолікуру на формування листкового апарату маку олійного
    (Sheffield. Science and education LTD, 2018) Суховій, Д. П.; Поливаний, С. В.
    Обробка рослин маку фолікуром призводила до збільшення площі, кількості та маси листків.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив синтетичних регуляторів росту на вміст азоту фосфору калію в маковому шроті
    (Sheffield. Science and education, 2019) Батюк, М. В.; Гаджієва, О. В.; Поливаний, С. В.
    Використання інгібіторів росту призводило до збільшення вмісту азоту і фосфору та зменшення вмісту калію в шроті, застосування трептолему та суміші препаратів зумовлювало зростання вмісту калію і зменшення вмісту фосфору і азоту у маковому шроті.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив хлормекватхлориду на морфометричні показники гірчиці білої
    (Przemysl, Nauka i studia., 2019) Суржик, О.П.; Поливаний, С. В.
    Регуляція росту і розвитку рослин є однією із важливих проблем сучасної фізіології рослин. Вивчення ефектів, що пов’язані з фізіологічною функцією фітогормонів, забезпечило реальну можливість керування онтогенезом і продуктивністю рослин, формуванням урожаю та його якістю. Це завдання реалізується за рахунок створення і використання синтетичних і природних регуляторів росту. Перспективним препаратом для застосування на олійних культурах є регулятор росту з ретардантними властивостями хлормекватхлорид. обробка рослин гірчиці хлормекватхлоридом призводила до зменшення лінійних розмірів та потовщення стебла.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив cинтетичних регуляторів росту на вміст та якість олії у насінні гірчиці білої
    (Sheffield. Science and education LTD, 2019) Новіцька, А. П.; Поливаний, С. В.
    Використання регопланту покращило якісні характеристики гірчичної олії. Застосування регулятора росту призводило до збільшення вмісту олії в насінні.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив регуляторів росту на формування листкового апарату рослин фізалісу суничного
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2022) Мотреску, М. Д.; Рогач, Т. І.
    Під впливом хлормекватхлориду, тебуконазолу та гіберелової кислоти на рослинах фізалісу формувався більш потужний листковий апарат за рахунок збільшення кількості листків, їх площі або товщини листкової поверхні.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив стимуляторів росту на проростання насіння пшениці
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження / Збірник наукових праць ВДПУ, 2022) Мустаца М. О.; Ткачук О. О.
    За дії стимуляторів росту емістиму С та домінанту відбувалося збільшення енергії проростання насіння пшениці сорту Золотокоса. Обробка насіння пшениці сприяла кращому формуванню кореневої системи та надземної частини рослин.
  • Thumbnail Image
    Item
    Зміна морфогенезу в рослин баклажану за дії рістстимуляторів
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2022) Кушнір, В. І.; Рогач, Т. І.
    Найбільш ефективним регулятором росту у даному дослідженні виявився 6-бензиламінопурин. Рослини після його застосування інтенсивніше росли як у довжину, так і у ширину, що свідчить про стимуляцію поділу клітин апікальної та латеральної меристем. Збільшились кількість і площа листкових пластинок, а також вміст хлорофілу в них, що свідчить про підвищення асиміляційних процесів. За дії 6-бензиламінопурину на рослинах формувалася більша кількість плодів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування рістрегуляторів на овочевих культурах
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2023) Юрків, М. О.; Єршова, В. О.; Ткачук, О. О.
    Аналіз літературних джерел свідчить про широкий спектр використання екзогенних препаратів із рістрегулюючими властивостями на овочевих культурах. Препарати, регулюючи ростові процеси, впливають на урожайність та якість продукції.