Природничо-географічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b0929c0f-4deb-4287-adc8-94fa5c9a20df

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 38
  • Item
    Вплив препаратів рістрегулюючої дії Авангард Стимул та Rival на проростання насіння баклажанів
    (Вінниця: ВДПУ, 2024) Савчук, А.А.; Марчук, В.Ю.; Ткачук, О.О.
    Встановлено, що застосування препаратів Авангард Стимул та Rival на етапі обробки насіння баклажанів сорту Честер F1 призводило до зростання показника енергії проростання.
  • Item
    Вплив ретарданту хлормекватхлориду на формування пігментної системи дистків рослин гірчиці білої
    (Вінниця: ВДПУ, 2024) Поливаний, С.В.
    Використання ретарданту хлормекватхлориду зміни у морфогенезі та формуванніі листкового апарату. Застосування ретарданту призводило до збільшення вмісту хлорофілів та коротинїдів
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив регуляторів росту на формування листкового апарату рослин фізалісу суничного
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2022) Мотреску, М. Д.; Рогач, Т. І.
    Під впливом хлормекватхлориду, тебуконазолу та гіберелової кислоти на рослинах фізалісу формувався більш потужний листковий апарат за рахунок збільшення кількості листків, їх площі або товщини листкової поверхні.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив стимуляторів росту на проростання насіння пшениці
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження / Збірник наукових праць ВДПУ, 2022) Мустаца М. О.; Ткачук О. О.
    За дії стимуляторів росту емістиму С та домінанту відбувалося збільшення енергії проростання насіння пшениці сорту Золотокоса. Обробка насіння пшениці сприяла кращому формуванню кореневої системи та надземної частини рослин.
  • Thumbnail Image
    Item
    Зміна морфогенезу в рослин баклажану за дії рістстимуляторів
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2022) Кушнір, В. І.; Рогач, Т. І.
    Найбільш ефективним регулятором росту у даному дослідженні виявився 6-бензиламінопурин. Рослини після його застосування інтенсивніше росли як у довжину, так і у ширину, що свідчить про стимуляцію поділу клітин апікальної та латеральної меристем. Збільшились кількість і площа листкових пластинок, а також вміст хлорофілу в них, що свідчить про підвищення асиміляційних процесів. За дії 6-бензиламінопурину на рослинах формувалася більша кількість плодів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування рістрегуляторів на овочевих культурах
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2023) Юрків, М. О.; Єршова, В. О.; Ткачук, О. О.
    Аналіз літературних джерел свідчить про широкий спектр використання екзогенних препаратів із рістрегулюючими властивостями на овочевих культурах. Препарати, регулюючи ростові процеси, впливають на урожайність та якість продукції.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив рістрегулюючих препаратів на початкові етапи росту та посівні показники насіння чини посівної
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2023) Глевчук, І. І.; Клебан, Ю. Р.; Стоцька, М. Ю.; Шевчук, О. А.
    Для підвищення посівних якостей насіння чини посівної слід застосовувати рістрегулюючі препарати – Епін-екстра (1 мл/л) та Циркон (2 мл/л).
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості проростання насіння сочевиці харчової за використання регуляторів росту
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2023) Габорець, О. В.; Васильєв, В. В.; Батюк, І. М.; Шевчук, О. А.
    Для підвищення посівних якостей насіння сочевиці харчової слід застосовувати рістрегулюючі препарати – Епін-екстра (1 мл/л) та Триходермін-Біо (2 мл/л).
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив регуляторів росту на формування епідермісу та вміст хлорофілу у листках картоплі сорту Санте
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2023) Машталір, М. С.; Ткачук, О. О.
    За дії препаратів вимпел та епін відбувалося збільшення кількості клітин епідермісу та кількості продихів у листках рослин картоплі сорту Санте. Обробка рослин картоплі регуляторами росту вимпелом та епіном призводила до підвищення вмісту суми хлорофілів у листках дослідних рослин.
  • Thumbnail Image
    Item
    Вплив екзогенних препаратів на проростання насіння перцю та баклажанів
    (Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження. Збірник наукових праць ВДПУ, 2023) Марчук, В. Ю.; Ткачук, О. О.
    При дослідженні впливу препаратів із стимулюючими властивостями (епін та гумат калію+бор) на проростання насіння перцю сорту Анастасія та баклажану сорту Чорний красень нами встановлено, що попередня обробка цими препаратами позитивно впливає на показник енергії проростання насіння. Кращі результати отримали при використанні регулятора росту епін.