Природничо-географічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b0929c0f-4deb-4287-adc8-94fa5c9a20df

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Thumbnail Image
    Item
    Бінарний урок як форма реалізації інтегрованого підходу у навчанні біології.
    (Вінниця, – 2019., 2019) Баюрко, Н.В.; Baiurko, N.V.; Нікітченко, Л.О.; Никитченко, Л. А.; Nikitchenco, L.O.; Левчук, Н. В.; Levchuk, N.V.
    У статті розглянуто основні підходи до інтегрованого навчання в середніх закладах освіти. Розкрито практичну цінність бінарних уроків (біології і математики) у формуванні пізнавальної активності школярів і як засобу підвищення ефективності освітнього процесу у старшій школі. Результативність навчання на основі міжпредметних зв’язків досягається шляхом розвитку в учнів умінь застосовувати знання у конкретній практичній діяльності. Здатність до перенесення знань, способів діяльності з однієї предметної області в іншу, широкого їх застосування є основою творчих здібностей і загального розвитку особистості.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування цiлiсних знань молодших школярів про живу природу
    (Вінниця, – 2018., 2018) Конопко, О. П.; Konopko, O.P.; Levchuk, N.V.; Левчук, Н. В.
    В статті розкрито сучасні підходи до формування природознавчих понять про живу природу у початковій школі. Розкрито значення дослідницької діяльності, виконання практичних робіт, міні-проектів. залучення до екскурсійної роботи, застосування у навчальному процесі елементів дискусії, як ефективних засобів формування знань молодших школярів про живу природу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Екологічне виховання молодших школярів в процесі гурткової роботи еколого-натуралістичного профілю.
    (Вінниця, – 2018., 2018) Качалаба, Ж. М.; Качалаба, Ж. Н.; Kachalaba, G.N.; Левчук, Н. В.; Levchuk, N.V.
    В статті розкрито окремі педагогічні умови формування екологічної вихованості учнів початкових класів. Представлені результати експериментальних досліджень, поетапність формування екологічної вихованості молодших школярів в процесі гурткової роботи
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування пізнавальних інтересів молодших школярів
    (Вінниця, – 2018., 2018) Дуднік, Ю. С.; Дудник, Ю.С.; Dudnik, Y.S.; Левчук, Н.В.; Levchuk, N.V.
    В статті розкриваються педагогічні умови розвитку пізнавальних інтересів молодших школярів. Ефективним засобом підтримки в учнів інтересу до навчання визначено застосування навчальних ігор. Систематичне та цілеспрямоване включення ігор у навчально-виховний процес початкової школи сприяє активізації інтересу та увагу дітей, розвивають пізнавальні здібності, кмітливість, уяву, закріплюють знання,вміння і навички.
  • Thumbnail Image
    Item
    Сутнісні характеристики інноваційних технологій навчання в процесі еколого-педагогічної підготовки майбутніх вчителів природничих дисциплін.
    (Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД», 2018) Левчук, Н.В.; Levchuk, N.V.
    У дослідження були проаналізовані інноваційні педагогічні технології, які використовувалися з метою оптимізації еко¬лого-педагогічної підготовки студентів природничих факультетів. Результати впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес при викла¬данні екології, методики викладання відповідних дисциплін (біології, хімії), а також спеціально введеного спецкурсу «Екологія та теорія і практика екологічної освіти» дозволяє стверджувати про ефективний їх вплив як на загальні знання і вміння з екології так і на методичну підготовку майбутніх учителів природничих дисциплін.