Природничо-географічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b0929c0f-4deb-4287-adc8-94fa5c9a20df

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Thumbnail Image
    Item
    Действие триазолпроизводного ретарданта Фоликур на морфогенез, формирование фотосинтетического аппарата и урожайность перца сладкого
    (Минск, 2018) Курьята, В.Г.; Kuriata, V. H.; Кур'ята, В. Г; Кушнир, О. В.; Кушнір, О. В.; Kushnir, O. V.
    Изучено действие триазолпроизводного ретарданта Фоликур на ростовые процессы, морфогенез, накопление и перераспределение неструктурных углеводов (сахаров и крахмала), азота, фосфора и калия в связи с продуктивностью культуры перца сладкого. Установлено, что формирование большей листовой поверхности, оптимизация мезоструктуры листьев, лучшее снабжение органов и тканей растений перца сладкого элементами минерального питания, а также усиление оттока неструктурных углеводов из вегетативных органов к плодам под действием Фоликура приводило к увеличению урожайности культуры.
  • Thumbnail Image
    Item
    Дія ретардантів на морфогенез, газообмін і продуктивність цукрових буряків
    (Вінниця : ТВОРИ, 2015) Шевчук, О. А.; Shevchuk, O. A.; Кур'ята, В. Г.; Курьята, В. Г.; Kuriata, V. H.
    У монографії узагальнено літературні й експериментальні дані про вплив ретардантів та етиленпродуцентів на ростові процеси і продуктивність цукрових буряків, описано механізм дії, метаболізм та екологічні аспекти застосування у рослинництві. Розглянуто питання впливу різних за механізмом дії рістгальмуючих регуляторів росту – декстрелу та паклобутразолу на активність гіберелінів і вміст різних форм абсцизової кислоти, фотосинтетичний апарат, морфогенез і продуктивність, а також на накопичення та перерозподіл елементів мінерального живлення у вегетативних органах рослин цукрового буряка. Обговорюються післядія ретардантів на насіннєву продуктивність і якість насіння цукрового буряка при висадковому способі вирощування та особливості насіннєвої продуктивності культури при обробці квітконосних пагонів ретардантами. Для викладачів, студентів, аспірантів, докторантів біологічних спеціальностей вищих педагогічних закладів освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Дія ретардантів на морфогенез, продуктивність і склад вищих жирних кислот олії ріпаку
    (Вінниця : ТОВ «Нілан-ЛТД», 2016) Рогач, В. В.; Rohach, V. V.; Кур'ята, В. Г.; Курьята, В. Г.; Kuriata, V. H.; Поливаний, С. В.; Полываный, С. В.; Polyvanyi, S. V.
    У монографії узагальнено літературні й експериментальні дані про вплив ретардантів на ростові процеси та продуктивність ріпаку. Розглянуто питання впливу різних за механізмом антигіберелінових препаратів – хлормекватхлориду і паклобутразолу на фотосинтетичний апарат, морфогенез, продуктивність, на вміст і якісні характеристики ріпакової олії, а також на накопичення та перерозподіл елементів мінерального живлення у вегетативних органах рослин ріпаку. Для фізіологів рослин, агрономів, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Дія ретардантів на морфогенез, період спокою і продуктивність картоплі
    (ВДПУ, Вінниця, 2015) Ткачук, О. О.; Tkachuk, O. O.; Кур'ята, В. Г.; Курьята, В. Г.; Kuriata, V. H.
    У монографії узагальнено літературні та експериментальні дані про вплив ретардантів на ростові процеси та продуктивність картоплі, описано особливості механізму дії, метаболізму та застосування цих препаратів у практиці рослинництва. Проаналізовано вплив інгібіторів росту паклобутразолу, декстрелу і хлормекватхлориду на фотосинтетичний апарат, активність гіберелінів та вміст АБК, вміст та перерозподіл між органами рослини основних форм вуглеводів і елементів мінерального живлення. Показана можливість регулювання періоду спокою картоплі за допомогою антигіберелінових препаратів – паклобутразолу, декстрелу, хлормекватхлориду. Для викладачів, студентів, аспірантів, докторантів біологічних спеціальностей.
  • Thumbnail Image
    Item
    Фізіологічні основи застосування модифікаторів гормонального комплексу для регуляції продукційного процесу маку олійного
    (ВДПУ, Вінниця, 2017) Поливаний, С. В.; Полываный, С. В.; Polyvanyi, S. V.; Кур'ята, В. Г.; Курьята, В. Г.; Kuriata, V. H.
    У монографії узагальнено літературні й експериментальні дані про вплив ретардантів та стимуляторів росту на ростові процеси та продуктивність маку олійного. Розглянуто питання впливу різних за механізмом дії рістгальмуючих регуляторів росту – хлормекватхлориду і фолікуру, стимуляторів росту трептолему, емістиму С та суміші хлормекватхлориду та трептолему на фотосинтетичний апарат, морфогенез, продуктивність, на вміст і якісні характеристики макової олії, а також на накопичення та перерозподіл елементів мінерального живлення у вегетативних органах рослин маку олійного. Для фізіологів рослин, агрономів, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.