Природничо-географічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b0929c0f-4deb-4287-adc8-94fa5c9a20df

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання завдань екологічного спрямування в процесі проходження майбутніми учителями біології різних видів практик
    (Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД», 2018) Баюрко, Н. В.; Baiurko, N.V.
    У статті розглядаються організаційно-педагогічні умови формування готовності майбутніх учителів біології до розвитку екологічної компетентності школярів; висвітлюється доцільність умотивованого використання завдань екологічного спрямування в процесі їхньої практичної підготовки як одного з основних шляхів активізації потреби студентів в оволодінні методиками розвитку екологічної компетентності учнів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підготовка майбутніх учителів біології до розвитку екологічної компетентності учнів основної школи: монографія
    (Вінниця: Нілан-ЛТД, 2017) Баюрко, Наталія Василівна; Баюрко, Н. В.; Baiurko, N. V.
    У роботі проаналізовано теоретичні засади досліджуваної проблеми, розкрито сутність екологічної компетентності, «готовності майбутніх учителів біології до розвитку екологічної компетентності учнів основної школи», визначено критерії, показники, охарактеризовано рівні сформованості готовності. Теоретично обґрунтовано й експериментально перевірено організаційно-педагогічні умови та методику формування готовності майбутніх учителів біології до розвитку екологічної компетентності учнів основної школи у процесі навчання у вищих педагогічних закладах освіти.
  • Thumbnail Image
    Item
    Теоретико-методологічні аспекти підготовки майбутніх учителів біології до розвитку екологічної компетентності учнів основної школи
    (ВДПУ, Вінниця, 2017) Баюрко, Н. В.; Baiurko, N. V.
    У статті розглянуто дефініцію поняття «екологічна компетентність» у сучасній психологічній і педагогічній літературі, визначено критерії, показники, схарактеризовано рівні сформованості готовності майбутніх учителів біології до розвитку екологічної компетентності учнів основної школи. Описано результати експериментальної перевірки ефективності організаційно-педагогічних умов та методики формування досліджуваної якості у майбутніх учителів біології у процесі навчання у вищих педагогічних закладах освіти.