Природничо-географічний факультет

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/b0929c0f-4deb-4287-adc8-94fa5c9a20df

Browse

Search Results

Now showing 1 - 7 of 7
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування знань про патології щитоподібної залози під час вивчення біології у 8-му класі.
    (София.« Бял ГРАД-БГ », 2021) Сукач, В.М.; Sukach, V.; Голик, Т.В.; Golik, T.; Nikitchenko, L.O.; Нікітченко, Л.О.; Баюко, Н.В.; Baiurko, N.V.
    Здоров’я є інтегральним показником успішності розвитку суспільства. Воно визнано невід’ємним правом людини, неодмінною складовою благополуччя, глобальним суспільним благом. Саме тому з шкільного віку школярам підчас вивчення біології у 8 класі потрібно володіти інформацією щодо можливих захворювань які виникають під час неправильної роботи щитоподібної залози.
  • Thumbnail Image
    Item
    Упровадження інноваційних технологій в процесі вивчення біології
    (Przemyśl: Nauka i stud., 2021) Нікітченко, Л.О.; Nikitchenko, L.O.; Баюко, Н.В.; Baiurko, N.V.; Голик, Т.В.; Golik, T.; Сукач, В.М.; Sukach, V.
    У статті йдеться про інноваційні методи навчання, що передбачають зростання ролі учня в навчальному процесі, зміщення центру навчального процесу від вчителя до учня; посилення функції підтримки учня, допомоги йому в організації індивідуального навчального процесу; можливість зворотного зв’язку вчителя з кожним учнем у процесі використання навчальних та інформаційних технологій
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування ключових компетентностей учнів 10-11 класів у процесі вивчення біології і екології
    (Вінниця, 2021, 2021) Баюко, Н.В.; Baiurko, N.V.
    У статті обґрунтовано організаційно-педагогічні умови формування ключових компетентностей учнів 10-11 класів у процесі вивчення біології і екології. Визначено систему умінь прикладного характеру, що можуть бути сформованими під час вивчення різних тем курсу. Охарактеризовано етапи процесу оволодіння учнями практичними уміннями і навичками. Розкрито значення розв’язування біологічних задач як ефективного методичного прийому навчання учнів та невід’ємної умови для успішної реалізації компетентнісного підходу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Педагогічні умови організації самостійної пізнавальної діяльності в процесі еколого-педагогічної підготовки майбутніх вчителів природничих дисциплін.
    (Вінниця, 2020, 2020) Левчук, Н.В.; Levchyk, N.V.; Нікітченко, Л.О.; Никитченко, Л. А.; Nikitchenko, L.O.; Baiurko, N.V.; Баюко, Н.В.
    У статті представлені деякі результати експериментальної роботи організації самостійної пізнавальної діяльності у підготовці майбутніх вчителів в галузі екологічної освіти і виховання школярів. В статье представлены некоторые результаты экспериментальной работы организации самостоятельной познавательной деятельности в подготовке будущих учителей в отрасли экологического образования и воспитания школьников.
  • Thumbnail Image
    Item
    Проблема професійної підготовки майбутніх педагогів у контексті розвитку сучасного інформаційного суспільства
    (Вінниця, 2020, 2020) Баюко, Н.В.; Baiurko, N.V.; Нікітченко, Л.О.; Никитченко, Л. А.; Nikitchenko, L.A.; Levchyk, N.V.; Левчук, Н.В.
    У статті проаналізовано проблему професійної підготовки майбутніх вчителів біології у контексті розвитку сучасного інформаційного суспільства, з’ясовано особливості інформаційно-комунікативних технологій у професійній діяльності та підготовці майбутніх фахівців. Обґрунтовано, що використання інформаційних продуктів Google учасниками навчального процесу дозволяє підвищити рівень пізнавальної активності майбутніх вчителів біології, а також є потужним мотиваційним інструментом для навчання, орієнтованого на особистість студента та його самовдосконалення.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інтеграція різнопредметних знань в процесі еколого-педагогічної підготовки майбутніх вчителів природничих дисциплін.
    (Вінниця, 2019, 2019) Левчук, Н.В.; Levchyk, N.V.; Нікітченко, Л.О.; Никитченко, Л.О.; Nikitchenko, L.O.; Баюко, Н.В.; Baiurko, N.V.
    У статті висвітлені теоретичні аспекти розробки змісту еколого-педагогічної підготовки майбутніх вчителів з урахуванням інтеграційного принципу використання міжпредметних зв’язків біологічних дисциплін з дисциплінами психолого-педагогічного циклу, неперервної педагогічної практики, що сприятиме ефективному формуванню готовності студента до екологічної освіти і виховання школярів в єдності з розвитком особистості майбутнього вчителя. Проаналізовано данні щодо рівнів готовності студентів експериментальних груп до екологічної освіти і виховання школярів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Екологічна культура студентів як складова частина екологічного виховання
    (Вінниця, 2019, 2019) Нікітченко, Л.О.; Никитченко, Л.О.; Nikitchenko, L.O.; Левчук, Н.В.; Levchyk, N.V.; Баюко, Н.В.; Baiurko, N.V.
    В статті розглядаються питання формування екологічної культури у студентів, зокрема студентів природничо-географічного факультету, яка є значним важелем впливу на екологічну ситуацію сьогодні та актуальним питанням в системі сучасної освіти та тенденцій виховання в закладах вищої освіти.