Факультет філології і журналістики ім. М. Стельмаха

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/aa347d7f-6175-4061-affb-e5a8d568522d

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 13
  • Thumbnail Image
    Item
    Подільський говір: Бібліографічний покажчик
    (Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2013) Гороф’янюк, Інна Валентинівна; Коваленко, Наталія Дмитрівна; Тищенко, Тетяна Миколаївна; Gorogyanyuk, Inna; Kovalenko, Natalia; Tyshchenko, Tetiana
    У покажчику подано перелік друкованих праць, у яких з’ясовано історію розвитку, територію побутування та визначальні риси подільського діалекту південно-західного наріччя української мови. Для мовознавців, фольклористів, етнографів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться і вивчає історію, мову й культуру Поділля. The index contains a list of printed works which are devoted to the history of development, the territory of residence and defining features of the Podolia dialect of the South-Western dialect of the Ukrainian language. For linguists, folklorists, ethnographers, teachers and students of higher educational institutions, as well as everyone who is interested in and studies the history, language and culture of Podolia.
  • Thumbnail Image
    Item
    Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи: Матеріали ХI Всеукраїнської науково-практичної конференції
    (Вінниця : ВДПУ, 2017) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
    У збірнику вміщено наукові публікації учасників VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Вінниця, 6-7 квітня 2017 р.). Матеріали стосуються актуальних питань подільської діалектології, ономастики, етнолінгвістики та лінгвостилістики.
  • Thumbnail Image
    Item
    Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи: Матеріали ХI Всеукраїнської науково-практичної конференції
    (Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2023) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
    У збірнику вміщено наукові публікації учасників ХS Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Вінниця, 21 квітня 2023 р.). Матеріали стосуються актуальних питань подільської діалектології, ономастики, етнолінгвістики та лінгвостилістики. Для науковців, викладачів, учителів та студентів гуманітарного профілю.
  • Thumbnail Image
    Item
    Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи: збірник наукових праць молодих учених
    (Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2022) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
    У збірнику вміщено наукові публікації студентів, аспірантів і молодих учених, що стосуються актуальних питань подільської діалектології, ономастики, етнолінгвістики та лінгвостилістики. Для науковців, викладачів, учителів та студентів гуманітарного профілю.
  • Thumbnail Image
    Item
    Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи: Матеріали Х Всеукраїнської науково-практичної конференції
    (Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2021) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
    У збірнику вміщено наукові публікації учасників Х Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Вінниця, 8–9 квітня 2021 р.). Матеріали стосуються актуальних питань подільської діалектології, ономастики, етнолінгвістики та лінгвостилістики. Для науковців, викладачів, учителів та студентів гуманітарного профілю
  • Thumbnail Image
    Item
    Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи: Матеріали ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції
    (Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2020) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
    У збірнику вміщено наукові публікації учасників ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Вінниця, 9–10 квітня 2020 р.). Матеріали стосуються актуальних питань подільської діалектології, ономастики, етнолінгвістики та лінгвостилістики. Для науковців, викладачів, учителів та студентів гуманітарного профілю
  • Thumbnail Image
    Item
    Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи: матеріали VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції конференці
    (Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2019) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
    У збірнику вміщено наукові публікації учасників VІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Вінниця, 11–12 квітня 2019 р.). Матеріали стосуються актуальних питань подільської діалектології, ономастики, етнолінгвістики та лінгвостилістики. Для науковців, викладачів, учителів та студентів гуманітарного профілю.
  • Thumbnail Image
    Item
    Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи: матеріали VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції
    (Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2018) Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського; Гороф’янюк, І. В.
    У збірнику вміщено наукові публікації учасників VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Вінниця, 26–27 квітня 2018 р.). Матеріали стосуються актуальних питань подільської діалектології, ономастики, етнолінгвістики та лінгвостилістики. Для науковців, викладачів, учителів та студентів гуманітарного профілю.
  • Thumbnail Image
    Item
    Подільський говір : бібліографічний покажчик
    (Вінниця : Планер, 2023) Гороф’янюк, І. В.; Коваленко, Н. Д.; Тищенко, Т. М.
    У покажчику подано перелік друкованих праць, у яких з’ясовано історію розвитку, територію побутування та визначальні риси подільського діалекту південно-західного наріччя української мови. Для мовознавців, фольклористів, етнографів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться і вивчає історію, мову й культуру Поділля.
  • Thumbnail Image
    Item
    Курсова та кваліфікаційна роботи з проблем лінгвістичного краєзнавства
    (Вінниця : Твори, 2024) Гороф’янюк, І. В.
    У посібнику представлено навчальний матеріал про порядок виконання курсової та кваліфікаційної роботи з діалектології, регіональної лексикології та етнолінгвістики, вимоги до їх структури, написання й оформлення, висвітлено методику збирання емпіричного матеріалу та засади його аналізу. Подано 21 тематичний питальник для збирання емпіричного матеріалу. У додатках читач знайде з-поміж іншого зразки оформлення суто діалектологічних форм представлення емпіричного матеріалу: діалектологічної матриці, тематичної текстотеки, тематичного словника. Для здобувачів ступенів вищої освіти «бакалавр» та «магістр» філологічних факультетів університетів.