Факультет іноземних мов

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/8b3994c0-270f-4e57-9a3a-6609126fc292

Browse

Search Results

Now showing 1 - 2 of 2
  • Thumbnail Image
    Item
    Проблеми професійної іншомовної підготовки майбутніх журналістів і можливі шляхи їх розв’язання
    (Вінниця, 2016) Жовнич, О.В.; Zhovnych, O.V.; Жовныч, О.В.
    У статті проаналізовано наявні дослідження з проблем професійної іншомовної підготовки майбутніх журналістів і визначено можливі шляхи їх розв’язання з урахуванням зміни ролей журналіста, зумовлених використанням можливостей інформаційно-комунікаційних технологій. Зроблено висновок, що нові вимоги до професійних якостей журналіста та нові ролі, які він виконує в умовах швидких темпів інформатизації та глобалізації суспільства, детермінують інноваційні підходи до його професійної іншомовної підготовки. Найбільш доцільними для інтенсифікації іншомовної підготовки майбутніх журналістів визначено інформаційно-комунікаційні технології, зокрема іноземні Інтернет-видання та блоги.
  • Thumbnail Image
    Item
    Система вправ для формування компетентності професійно орієнтованого англомовного писемного спілкування майбутніх журналістів
    (Вінниця : ТОВ фірма «Планер», 2017) Жовнич, О.В.; Жовныч, О.В.; Zhovnych, O.V.
    Стаття присвячена методичним особливостям розроблення системи вправ для професійно орієнтованого навчання студентів-журналістів англомовного писемного спілкування засобами блог-технологій. З метою оптимального формування компетентності професійно орієнтованого англомовного писемного спілкування майбутніх журналістів система вправ із їх навчання англомовного писемного спілкування має реалізувати вихідні теоретико-методологічні основи, визначені методичні засади, врахувати проблеми, умови і результати навчальної діяльності. На думку автора, ця система містить необхідні для майбутніх журналістів комплексні вправи-модулі умовнокомунікативного, комунікативного, рецептивно- репродуктивного, творчо-продуктивного характеру, спрямовані на написання нарису, замітки, репортажу, газетної та журнальної статті, рецензії, огляду, коментарів, інтерв’ю, відкритого листа. Запропоновані вправи є взаємопов’язаними, лінгвістично та стилістично спрямованими, різножанровими, скерованими на стимулювання професійно орієнтованої мовленнєвої навчальної діяльності студентів.