Факультет іноземних мов

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/8b3994c0-270f-4e57-9a3a-6609126fc292

Browse

Search Results

Now showing 1 - 10 of 39
  • Thumbnail Image
    Item
    Сутність поняття лексичної компетентності.
    (2023) Мурашова, О.
    Згідно з аналізом спеціальної літератури з проблеми дослідження, серед методистів немає єдиного визначення поняття лексичної компетентності. Однак вчена К. Мулик зазначає, що це визначення не враховує потреби індивіда в здійсненні мовленнєвої діяльності на основі отриманих знань, навичок, що є головною ознакою компетентності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підходи до виправлення помилок у навчанні іноземної мови
    (2023) Штохман, Л.
    Зворотний зв’язок – це необхідна складова навчання іноземної мови, інформація як для студента, так і для викладача про результативність їх діяльності або з метою удосконалення певних аспектів навчання. Впродовж багатьох років точиться дискусія серед педагогів та науковців, до якої часто долучаються студенти, щодо ставлення до виправлення помилок.
  • Thumbnail Image
    Item
    Застосування мобільних технологій у навчанні іноземної мови учнів старших класів
    (Вінницький держ. пед. ун-т імені Михайла Коцюбинського. – Вінниця, 2018., 2018) Любчак, Є. С.; Любчак, Е. С.; Lyubchak, Ye. S.
    У дипломній роботі теоретично обґрунтовано та експериментально перевірено ефективність використання мобільних технологій на уроках іноземної мови в старших класах. У роботі висвітлено особливості застосування мобільних технологій у навчанні іноземної мови учнів старших класів, враховуючи їхні психологічні особливості й мотивацію до вивчення іноземної мови.
  • Thumbnail Image
    Item
    Використання автентичних текстів для навчання іншомовного аудіювання учнів старшої школи
    (Вінницький держ. пед. ун-т імені Михайла Коцюбинського. – Вінниця, 2020., 2020) Шавловська, E.O.; Шавловская, Э. О.; Shavlovska, E.O.
    Дипломна робота cклaдaєтьcя зi вступу, двох розділів, шести параграфів, висновків до кожного розділу, загальних висновків, cпиcку викoриcтaних джерел (50 найменувань) та додатків. Загальний обсяг рoбoти становить 95 сторінок, основний зміст викладено на 73 сторінках. В дипломній роботі розглянуто процес використання автентичних текстів для навчання аудіювання учнів старшої школи. Проаналізовано основні поняття та змістовні аспекти автентичності тексту. Розроблено комплекс вправ на основі автентичних текстів.
  • Thumbnail Image
    Item
    Професійне мовлення основної іноземної мови
    (Вінниця: ВДПУ ім. М. Коцюбинського, 2020) Боровська, О.О.
    Програму вивчення обов’язкової навчальної дисципліни «Професійне мовлення основної іноземної мови» складено відповідно до освітньо-професійної програми підготовки магістрів спеціальності 014.022 Середня освіта (мова і література (німецька)).
  • Thumbnail Image
    Item
    Професійне мовлення основної іноземної мови
    (Вінниця: ВДПУ ім. М. Коцюбинського, 2020) Вишивана, Н.В.
    Програма навчальної дисципліни призначена для опанування студентами основ професійного мовлення основної іноземної мови (німецької) підготовки магістра зі спеціальності «Філологія» і належить до обов’язкових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки. В основі вимог щодо набуття студентами професійних мовних компетенцій лежать Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, які відповідають володінню іноземною мовою на рівні С1-С2. Курс «Професійне мовлення основної іноземної мови (німецька)» має чітку спрямованість на набуття студентами необхідних загальних та фахових компетенцій.
  • Thumbnail Image
    Item
    Професійне мовлення другої іноземної мови
    (Вінниця: ВДПУ ім. М. Коцюбинського, 2020) Дробаха, Л.В.
    Програма навчальної дисципліни призначена для опанування студентами СВО магістра галузі знань 01 Педагогіка / освіта спеціальності 014.021 Середня освіта (Мова і література (англійська)) і належить до дисциплін фахової та практичної підготовки. Вона базується на формуванні необхідних мовних і мовленнєвих умінь та навичок базових видів мовленнєвої діяльності. Курс «Професійне мовлення другої іноземної мови» має чітку спрямованість на набуття студентами необхідних загальних та фахових компетенцій.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості викладання іноземної мови студентам лінгвістичного та нелінгвістичного спрямування.
    (Житомир: ЖДУ ім. Івана Франка, 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, І. І.
    Знання іноземної мови дає студентам змогу відчувати себе більш впевнено на європейському ринку праці, приймати участь в програмах обміну та інших міжнародних програмах, вигравати гаранти, набиратись та обмінюватись досвідом по своїй майбутній професії з зарубіжними колегами. Знаючи іноземну мову, студенти можуть вільно висловити свою думку і навіть, перебуваючи в Україні, не відчувати інформаційної нестачі,оскільки у них буде змога дізнаватись новини з усього світу на англомовних сайтах мережі Інтернет.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості викладання іноземної мови студентам лінгвістичного та нелінгвістичного спрямування.
    (Кропивницький: ЛА НАУ, 2018) Оніщук, І. І.; Онищук, И. И.; Onishchuk, I. I.
    Важливість володіння ІМ як засобом іншомовної професійної комунікації у полікультурному та багатомовному професійному освітньому просторі зумовлена насамперед тим, що мовній особистості учителя/викладача ІМ як комуніканта властива потенційна здатність до реалізації обміну професійною інформацією відповідною ІМ в усній і письмовій формах, до пошуку, накопичення й розширення обсягу професійно значущих знань у процесі природного спілкування з носіями мови. У тому числі, шляхом застосування електронної пошти та Інтернет ресурсів. Прослідковується різниця між навчанням студентів, для яких іноземна мова є профільним предметом, і для яких це лише додаткова дисципліна. В наш час знання іноземної мови є необхідною умовою працевлаштування майже у всіх сферах зайнятості. Тому необхідно прагнути довести рівень володіння іноземною мовою на один рівень як у студентів-мовників, так і у студентів інших спеціальностей.
  • Thumbnail Image
    Item
    Ділова гра як ефективний засіб навчання студентів нелінгвістичних внз іноземній мові
    (Київ, 2014) Лобачук, І.М.; Лобачук, И.Н.; Lobachuk, I.N.
    У статті визначено сутність ділової гри та її вплив на підвищення інтересу студентів до вивчення іноземної мови. Розкрито значення, мету та завдання ділової гри в процесі навчання іноземної мови для формування професійної комунікативної компетенції студентів.