Факультет права, публічного управління і менеджменту

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/679f6d45-111b-4d96-8e48-13b1d8f93e4b

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Форми громадської участі в публічному управлінні: кваліфікаційна робота
    (2024) Довгань, Вероніка Олегівна
    Дипломна робота присвячена дослідженню форм участі громадськості в контексті публічного управління. Зокрема, у роботі розглядаються інструменти та механізми, які сприяють активній участі громадян у прийнятті та впровадженні рішень на різних рівнях влади. Дослідження охоплює аналіз законодавчого базису, наявних практик та інноваційних підходів до залучення громадськості у публічному управлінні. Метою дослідження є ретельне вивчення та аналіз різних механізмів, інструментів та стратегій, які сприяють активній участі громадськості у прийнятті та впровадженні рішень у публічному управлінні, а також огляд нормативно-правового забезпечення, вивчення зарубіжного досвіду та шляхів удосконалення форм участі громадянського суспільства в сучасних умовах. Провівши дослідження доведено, що взаємодія громадянського суспільства з органами державної влади є важливим аспектом політичного життя кожної країни. Даний процес передбачає включення громадськості до прийняття рішень, обговорення питань, що стосуються суспільного розвитку та формування відкритого діалогу між громадянами і владою. У кваліфікаційні роботі задля виявлення шляхів удосконалення форм участі громадянського суспільства у публічному управлінні в сучасних умовах було проаналізовано актуальний досвід, котрий у багатьох країнах органи державної влади створюють механізми та інститути для взаємодії з громадськістю - це дозволяє громадянам брати участь у прийнятті рішень та впливати на політику. Зроблено узагальнюючі висновки, які спрямовані на ефективну взаємодію громадськості в публічному управлінні
  • Thumbnail Image
    Item
    Участь громадськості у публічному управлінні : курсова робота.
    (2023) Довгань, Вероніка Олегівна
    Актуальність теми, в цілому, обумовлена участю громадськості в управлінні державними справами, а саме у процесі ухвалення рішень. Основними умовами участі громадськості є наявність відповідних правових механізмів та процедур, а також обізнаність населення щодо можливості такої участі. Метою обраної мною теми є розкриття основних понять, та форм участі громадськості, а також надання рекомендацій щодо змін у нормативно-правовій базі.
  • Thumbnail Image
    Item
    Досвід європейських країн в стратегічному плануванні розвитку територіальних громад.: курсова робота
    (2022) Довгань, Вероніка Олегівна; Dovgan, V. O.
    Метою обраної мною теми є розкриття основних тенденцій розвитку територіальних громад на прикладі Польщі та надання рекомендацій щодо змін у нашій державі. Для досягнення обраної мети необхідно виконати наступні завдання:  проаналізувати еволюцію становлення місцевого самоврядування;  дослідити поняття стратегічне планування розвитку територіальних громад;  вивчити основні моменти сучасного стану розвитку громад в Україні;  виявити особливості місцевого самоврядування Польщі;  ознайомитись з досвідом стратегічного планування розвитку територіальних громад у Польщі;  розробити рекомендації щодо реалізації дієвого стратегічного плану розвитку територіальної громади з урахуванням зарубіжного досвіду.