Факультет історії і міжнародних відносин

Permanent URI for this communityhttps://library.vspu.net/items/490327fb-7fd4-4939-a4e6-430027a55f70

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Партійно-політична система Іспанії, її структура та особливості роки кризи конституційно-монархічного ладу (1918 – 1923 рр.)
    (Вінниця, 2010) Скопова, О. І.; Скопова, Е. И.; Scopova, O. I.
    У статті аналізуються особливості іспанського парламентаризму та партійно-політичної системи в період кризи конституційно-монархічного режиму. Досліджуються програми та соціальна база партій і рухів, співвідношення сил на внутрішньополітичній арені.
  • Thumbnail Image
    Item
    Партійно-комсомольські осередки студентів Вінницького педвузу у 30-ті рр. ХХ ст.: підтримка правлячого режиму
    (Вінниця, 2010) Комарніцький, О. Б.; Комарницкий, А. Б.; Komarnickiy, A. B.
    У статті йдеться про роботу партійно-комсомольських осередків у студентському середовищі Вінницького інституту соціального виховання (педагогічного, учительського інститутів). Показано різні напрями їхньої діяльності, які визначалися ідеологічними настановами партії. Зокрема, значну увагу приділено політичному навчанню, яке проводилося через проведення політгодин, обговорення постанов партії і уряду на мітингах і зборах, роботу політшкіл, опановування навчальними дисциплінами ідеологічного спрямування. Проаналізовано навчальну діяльність студентів-комуністів, комсомольців, відзначення молоддю державних свят, вшанування трагічних подій в радянській історії.
  • Thumbnail Image
    Item
    Студентство житомирського педвузу в 30-ті рр. ХХ ст.: партійна, політосвітня та громадська діяльність
    (Вінниця : ВДПУ, 2012) Комарніцький, О. Б.; Комарницкий, А. Б.; Komarnickiy, А. В.
    У статті йдеться мова про роботу партійно-комсомольських осередків у студентському середовищу Житомирського інституту соціального виховання (педагогічного, учительського інститутів). Показано різні напрями їхньої політосвітньої та громадської діяльності, які визначалися ідеологічними настановами партії.